PZW 82 Gryf Żukowo

Zaproszenie na zawody wędkarskie – finał turnieju o „puchar III jezior 2020”

Urząd Gminy, Ośrodek Kultury i Sportu oraz Zarząd Koła Wędkarskiego PZW 82 Gryf z Żukowa zapraszają członków koła 82 Gryf, na finałowe zawody z cyklu „Puchar III Jezior 2020” 

Zapraszamy  członków koła kat.  senior kobiet i mężczyzn oraz oldboj na zawody wędkarskie gruntowe na 2 wędki z brzegu.

(Uwaga specjalnie na życzenie starszej społeczności naszego koła, zawody w kat. seniorów kobiet i mężczyzn oraz oldboj zostaną przeprowadzone na zasadzie tzw gruntowej, czyli sygnalizatorem brań może być elektroniczny sygnalizator brań lub tradycyjny sygnalizator typu bąbka podwieszany na żyłce.  Uwaga ! Bez użycia szczytówki w wędzisku feederowym jako sygnalizatora brań.)

Zawody w kat. juniorów w dyscyplinie feederowo – gruntowej na jedną wędkę z brzegu ( do wyboru, jedna wędka w wodzie, feederowa lub gruntowa.)

Miejsce, data i godz. zbiórki:

Tradycyjnie spotykamy się obok plaży nad jeziorem „Wysockim” od strony Nowego Świata dnia 13.09.2020 (niedziela) godz. 6.00

Obowiązuje RAPR oraz związany z pandemią dystans społeczny lub maseczki zasłaniające nos i usta. Zapewniamy środek do dezynfekcji.

Zapraszamy też chętnych nie koniecznie wędkarzy, do zbiórki śmieci z nad brzegów jez „Wysockiego” Szanowni państwo naprawdę warto przyjechać szczególnie z dziećmi pokażcie im że zależy Wam na przyrodzie uczcie ich dobrych manier. Pracy jest naprawdę sporo. Zbiórka chętnych na godz. 9.00.

 Serdecznie zapraszamy zapewniamy worki na śmieci.

Mapka dojazdowa do plaży:  ( My będziemy tuż obok.)

KLIK

Autor Tekstu:Rafał Dzierzgowski || Data dodania: || Opublikowano w kategorii: Bez kategorii