PZW 82 Gryf Żukowo

Zrobiliśmy to ! Wielkie sprzątanie rzeki raduni 2024 za nami.

„Wielkie Sprzątanie Rzeki Raduni 2024” za nami. Dziękujemy osobom zaangażowanym w dzisiejsze wydarzenie.

Nie sprzyjająca pogoda, zimno, mokro, nie przyjemnie. Pomimo to ludzie, którym zależy na naszym wspólnym dobru jakim jest natura, przyszli, przyjechali, stawili się na porannej zbiórce. Łącznie było nas 40 osób, przeważali stali bywalcy corocznego sprzątania brzegów Raduni, ale pojawili się też ludzie postronni, cieszy nas to bardzo, bo przecież nie tylko wędkarze śmiecą nad wodami. Spacerowiczom także zdarza się upuścić pustą puszkę czy butelkę po znanych trunkach. Jednak najbardziej martwi nas stan umysłu tych, którzy przywożą na łono natury sterty opon, czy spakowane w worki śmieci domowe. To straszne. 

W tym roku stała się rzecz piękna, naprawdę godna uwagi i pochwały. Podczas dzisiejszego sprzątania poznaliśmy niesamowitych ludzi, rodzinę  zaangażowaną w prowadzenie działalności związanej z kajakarstwem. Razem wędkarze i kajakarze korzystamy z uroków Raduni, więc razem ją sprzątaliśmy. Bardzo liczymy na Wasze zaangażowanie podczas następnych akcji sprzątania tej urokliwej rzeki. Dziękujemy.

Reasumując. Na odcinku Raduni  Rutki – Niestepowo  podczas dzisiejszego sprzątania 40 osób zebrało 75 worków śmieci plus wielką górę opon.

Dziękujemy że nas wspieracie.

Dziękujemy wszystkim i każdemu z osobna to był udany dzień. Andrzejowa ogórkowa rozgrzała, smalczyk i chlebek z GS Żukowo zapełnił nam brzuszki, ciasto Moniki zapewniło słodycz w buzi, a okisowe eko gadżety zadowoliły gadżetomaniaków  😉

Fotorelacja mix z dzisiejszego dnia zapraszamy:

« z 2 »

 

Autor Tekstu:Rafał Dzierzgowski || Data dodania: || Opublikowano w kategorii: Bez kategorii