PZW 82 Gryf Żukowo

32 Fianał WOŚP 28.01.2024 – Zapraszamy.

32 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy  tuż, tuż. W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy na Halę Widowiskowo Sportową przy Szkole Podstawowej nr 2 w Żukowie.

Kolejny rok z rzędu, członkowie koła będą brać czynny udział w wydarzeniu 🙂 tradycją podczas żukowskiego WOŚP  stała się gra plenerowa „Wędkarz doskonały” W zamian za wrzucony pieniążek do WOŚP -owej puszki będzie można sprawdzić swoją  cierpliwość, zręczność, a w trakcie zabawy rozpoznać gatunki ryb.

Na małych uczestników zabawy czekają słodkie niespodzianki 😉 

W trakcie wydarzenia nasz kolega, członek koła Grzesiek będzie prezentował pokaz ręcznego wykonywania przynęt do wędkarstwa muchowego.

„Wędkarstwo muchowe opiera się na wykorzystaniu sztucznych przynęt tzw. much lub muszek (od nich pochodzi również nazwa tej metody). Imitują one wygląd owadów w różnym stadium rozwoju – od larw do osobników dorosłych. Celem wędkarza jest, aby ryba potraktowała przynętę jako pożywienie”
Będzie można też obejrzeć wędki do metody muchowej, w tym perełkę, zabytkową wędkę muchową o nazwie „Dunajec” sprzęt z lat 60/70 
Jako, że tematem przewodnim naszej tegorocznej WOŚP -owej prezentacji stało się wędkarstwo muchowe, serdecznie zapraszamy do licytacji:
Przedmiotem licytacji będzie  „Jednodniowy, amatorski kurs wędkarstwa muchowego nad Radunią”.  Kurs nad wodą po wcześniejszym ustaleniu dogodnej daty, przeprowadzą Grzesiek i Patryk członkowie Koła Wędkarskiego 82 „Gryf” Żukowo.
Zapewniamy jednodniową opłatę na wody górskie, udostępnimy niezbędny sprzęt i wyśmienite towarzystwo podczas wyprawy nad rzeką Radunią. Po wyprawie z wędką planujemy ognisko nad rzeką 🙂   Zapraszamy do wspólnej zabawy i licytacji.
 
Program artystyczny  organizatorów:

 

Autor Tekstu:Rafał Dzierzgowski || Data dodania: || Opublikowano w kategorii: Bez kategorii