PZW 82 Gryf Żukowo

Walne Zgromadzenie Sprawozdawcze, Uroczyste Wręczenie Pucharów Gpx i Mistrzostw Spinningowych 2023 dla członków koła. Za nami.

Sezon zawodów wędkarskich oficjalnie zakończony. Walne Zgromadzenie Sprawozdawcze za nami.

W sobotę 7 października odbyło się Walne Zgromadzenie Sprawozdawcze członków Koła 82 „Gryf” Żukowo. Na powyższe wydarzenie z 507 członków koła stawiło się 45 osób, w związku z tym zaczęliśmy zgromadzenie w drugim terminie. Podczas zgromadzenia sprawozdawczego, zostały odczytane sprawozdania z rocznej działalności Zarządu Koła, komisji rewizyjnej, rzecznika dyscyplinarnego oraz sądu koleżeńskiego, a także wszystkie zrealizowane zarybienia od poprzedniego walnego zgromadzenia do dnia dzisiejszego.  Przedstawiony i omówiony został plan pracy i imprez planowanych przez Zarząd Koła. Członkowie koła złożyli wnioski, które zostały poddane pod głosowanie.  Po czym zakończyliśmy obrady.

Podsumowanie sezonu imprez i zwodów wędkarskich 2023 w wielkim skrócie:

W roku 2023 koło liczyło 507 członków w tym 98 juniorów do 16 lat. Łącznie dla kategorii junior i senior zorganizowaliśmy 21 zawodów wędkarskich w tym spinningowe, spławikowe i feederowo-gruntowe. Większość zawodów organizowanych przez Zarząd Koła zaliczana była do gpx roku. Podczas organizowanych zawodów średnia liczba uczestników to 45 osób. Podczas zawodów a i poza nimi organizowaliśmy sprzątania brzegów wód. Angażowaliśmy się w działaniach charytatywnych na rzecz WOŚP. Podobnie jak w latach ubiegłych uroczyście obchodziliśmy wędkarski dzień dziecka. Również w tym roku zorganizowaliśmy 3 dniowy, rodzinny piknik wędkarski.

W tą samą sobotę o godzinie 17 rozpoczęliśmy uroczystość wręczenia pucharów Gpx 2023 i Mistrzostw spinningowych członków koła.

Wydarzenie swoją obecnością uświetnili zaproszeni goście. Pan Wojciech Kankowski Burmistrz Gminy Żukowo, pan Witold Szmidtke Przewodniczący Rady Gminy Żukowo, pan Andrzej Karczewski Radny i Przewodniczący komisji ds. sportu i rekreacji, pan Wojciech Gilmeister  Komendant SSR w powiecie Kartuzy oraz Jacek Drążek reprezentujący panią Aleksandrę Rogalewską dyrektor OKiS z Żukowa. 

Ważnym punktem tego wieczoru było nadanie honorowych odznak Polskiego Związku Wędkarskiego. 

Brązową odznakę otrzymał kol. Marek Klimkowski, strażnik SSR, instruktor młodzieży. 

Złotą odznakę z wieńcami, najwyższe odznaczenie w Polskim Związku Wędkarski został odznaczony kol. Andrzej Stefanowski, wieloletni działacz PZW doświadczony skarbnik koła. 

Listy laureatów dostępne są w starszych publikacjach na naszej stronie, dzisiaj zobaczycie wszystkich w poniższej galerii mix:

« z 2 »

Członkom koła za uczestnictwo, za zaufanie i odwiedzanie organizowanych przez Zarząd Koła wydarzeniach. Sponsorom, darczyńcom i wspierającym, przyjaciołom Koła, dziękujemy za miniony sezon zawodów w naszej społeczności. Do zobaczenia w następnym sezonie.

Wodom cześć.

Autor Tekstu:Rafał Dzierzgowski || Data dodania: || Opublikowano w kategorii: Bez kategorii