PZW 82 Gryf Żukowo

Turniej o Puchar III Jezior Finał.

Dzisiaj rozegraliśmy ostatnie zawody z cyklu Turniej o Puchar III Jezior 2023

Dzięki dobrej współpracy z Ośrodkiem Kultury i Sportu z Żukowa, już po raz kolejny mieliśmy przyjemność organizować świetny Turniej.

Turniej o Puchar III Jezior wspierany przez Żukowski OKiS ma w naszej społeczności niezwykle duże zainteresowanie. Patrząc na wszystkie zawody organizowane przez Zarząd Koła zaliczane do Gpx  sezonu. Jest to dodatkowa szansa dla członków koła  by stanąć na najwyższym podium.

W dzisiejszym wydarzeniu brało udział 54 zawodników: 14 juniorów, 4 kobiety, 18 seniorów i 18 oldboi. Wrześniowa pogoda dopisała, na brak ryb też nie mogliśmy narzekać  (choć nigdy nie jest tak dobrze żeby nie mogło być lepiej 🙂 )  Za odwiedziny i uświetnienie dzisiejszego finału P III J dziękujemy panu Witoldowi Szmidtke  Przewodniczącemu Rady Gminy Żukowo i koledze Jackowi Drążek z żukowskiego OKiS-u

Ostatecznie wyszło jak zwykle, było wesoło, koleżeńsko i smacznie. 🙂

Wyniki kat. junior i kobiet z dzisiejszych zawodów:

Wyniki kat. oldboy z dzisiejszych zawodów:

Wyniki kat. senior z dzisiejszych zawodów:

Wyniki generalne Pucharu III Jezior 2023.

Kat. junior i kobiet:

Kat. senior i oldboy:

Fotorelacja mix  z zawodów i wręczenia nagród:

Wyniki sektorowe dzisiejszych zawodów zaliczane do gpx 2023 kat senior mężczyzn:

Sektor A:

Sektor B:

Uwaga !  kat. junior i kobiet dzisiejsze Wasze wyniki zostaną dodane także do klasyfikacji gpx zgodnie z zasadami punktacji zaliczanej do gpx 2023.

Ogólna, generalna klasyfikacja GPX 2023 Koła PZW 82 „Gryf” Żukowo zostanie opublikowana na stronie koła tuż przed Walnym Zgromadzeniem Sprawozdawczym i Uroczystym Wręczeniem Pucharów GPX 2023,  które odbędzie się 7 października.

 

Autor Tekstu:Rafał Dzierzgowski || Data dodania: || Opublikowano w kategorii: Bez kategorii