PZW 82 Gryf Żukowo

Sport, relaks, integracja i ekologia. Czyli kolejne zawody za nami.

W niedzielę, trzeciego września, nad jeziorem Wysockim rozegraliśmy kolejne zawody wędkarskie dla członków naszego koła. Była sportowa rywalizacja, był relaks i zbiórka śmieci. 

To były kolejne zawody zorganizowane przez Zarząd Koła 82 „Gryf” Żukowo, nagrodami w ostatnich zawodach były bony do sklepu wędkarskiego w Żukowie oraz pamiątkowe dyplomy. Jak większość naszych zawodów również tym razem nagrody ufundowano ze środków koła „Gryf”

Podczas tego wydarzenia odwiedziło nas 13 juniorów oraz 35 uczestników kat. senior w tym 4 reprezentantki płci pięknej.  Podczas rywalizacji poławiani głównie płocie, leszcze, okonie zdarzyły się węgorze i sandacze. Pogoda nam sprzyjała, atmosfera podczas całego spotkania wydawała się niezwykle miła 🙂 Podczas warzenia ryb i podliczania pkt. jak zawsze dał popis nasz kucharz z pomocnikami, serwując wszystkim uczestnikom wydarzenia, łącznie z kibicami, opiekunami, niezwykle treściwe leczo.  Na świeżym powietrzu takie jedzonko przebija nawet najlepsze frykasy z dobrej restauracji.

I jak zawsze trzeba podziękować, uczestnikom zawodów, opiekunom naszych młodszych kolegów, kucharzom i osobom zaangażowanym w organizację. Dzięki Wam, nam, nie było by tak świetnych spotkań.

Wyniki kat. junior i kobiet:

Wyniki kat. senior mężczyzn, sektorowo i generalne:

Fotorelacja z zawodów:

« z 2 »

Już niedługo następne spotkanie 🙂 17 września zaprosimy Was na zawody spinningowe nad jeziora Klasztorne Małe i Duże. Oficjalne ogłoszenie tradycyjnie 7 dni przed wydarzeniem. Zapraszamy.

Autor Tekstu:Rafał Dzierzgowski || Data dodania: || Opublikowano w kategorii: Bez kategorii