PZW 82 Gryf Żukowo

Spławikowo-gruntowe zawody kat. juniorów i spławikowe kategorii senior nad jez. Tuchomskim za nami.

Sezon zawodów w naszym kole szybkimi krokami dobiega końca. W ubiegłą niedzielę rozegraliśmy kolejne zawody z terminarza zawodów na 2023 rok.

W niedzielę 27 sierpnia rozegraliśmy zawody spłąwikowo-gruntowe kategorii junior i spławikowe zawody kategorii senior meżczyzn i kobiet.  Na poranną zbiórkę stawiło się 13 uczestników kat. junior oraz 34 chętnych do uczestnictwa kat. senior w tym 3 kobiety.

Dzień zapowiadał się pięknie. Pod względem pogody można powiedzieć, że się sprawdziło, pod względem połowów zawsze mogło być lepiej. Jednak na zakończeniu zwodów, podczas pracy sędziów wagowych okazało się, iż tylko dwóm uczestnikom zawodów nie udało się skusić rybki do brania. Za pewne nie było to spowodowane brakiem umiejętności lecz zwykłym pechem. Następnym razem będzie lepiej. 

Wyniki kat. junior:

 

Fotorelacja:

Wyniki kat. kobiet:  

(podczas podliczania, ogłaszania wyników wkradł się niby mały ale wielki błąd  😉  poniższe wyniki są właściwe.)

Przepraszam.

Rafał Dzierzgowski.

Wyniki sektorowe i generalne kat. senior:

Fotogaleria:

Wędkarzom za uczestnictwo, osobom funkcyjnym za współorganizację, kucharzowi za niebiański bigos 🙂  Wielkie brawa.

Szczególne podziękowanie, oraz upominek otrzymał kolega Henryk, mimo przeciwności losu odwiedza nas i czynnie uczestniczy w naszych zawodach. Brawo Heńku Twoja (nasza) pasja jest Twoją mocą. 

——————————————————————————————————————————————————————–

Wrzesień pod względem zawodów, zapowiada się niezwykle pracowicie.

Ponieważ już 7 października odbędzie się Walne zgromadzenie sprawozdawcze członków koła. Zawody spinningowe, wcześniej planowane na 8 października zostały przeniesione na 17 września. Szczegółowe informacje dotyczące terminów wydarzeń znajdziecie: Tutaj

 

Autor Tekstu:Rafał Dzierzgowski || Data dodania: || Opublikowano w kategorii: Bez kategorii