PZW 82 Gryf Żukowo

Zawody spławikowe nad jez. Wysockim – za nami.

Spławikowe zawody wędkarskie nad jeziorem Wysockim, to była czysta przyjemność. Piękna pogoda, pozytywnie nastawieni ludzie i wędkowanie, obcowanie z przyrodą. To to co lubimy najbardziej.

Na zbiórce porannej o godzinie 6.00 stawiło się 46  chętnych do uczestnictwa wędkarek i wędkarzy, w tym 11 juniorów i 3 kobiety.

Zawody juniorów rozpoczęliśmy o 7.00 już po krótkim czasie było wiadomo że rybka bierze i dzieciaki zakończą z uśmiechem na buzi 🙂

Wyniki i fotorelacja z zawodów kat. junior:

Seniorzy zaś, rozpoczęli swoje zmaganie pół godziny później przez 4 godziny poławiali głównie płocie (wakacyjne rybki :)) i małe leszczyki, zdarzały się okonie, trafił się lin i węgorz. Warto też wspomnieć, pogratulować Dorocie 🙂 gdyby nie Mateusz zmiotła by wszystkich uczestników kat. senior z powierzchni wody 🙂 🙂 za to w swojej grupie kobiet zdobywając 4,290 pkt. stanęła na najwyższym stopniu podium. Gratulacje 🙂

Wyniki i fotorelacja z zawodów kat. senior mężczyzn i kobiet:

« z 2 »

Nasz kucharz z pomocnikami także stanęli na wysokości zadania, serwując wszystkim uczestnikom niebiańskie leczo, gotowane na świeżym powietrzu. 

Całe spotkanie można podsumować za niezwykle udane 🙂

Nagrodami w tych zawodach były dyplomy oraz  bony do sklepu wędkarskiego w Żukowie ufundowane ze środków Koła.

Już niedługo „Piknik Wędkarski 2023” nad jeziorem Tuchomskim 🙂  Zapraszamy.

Autor Tekstu:Rafał Dzierzgowski || Data dodania: || Opublikowano w kategorii: Bez kategorii