PZW 82 Gryf Żukowo

Pierwsze zawody z cyklu „puchar III jezior i wędkarski dzień dziecka za nami.

Kolejna edycja Turnieju o „Puchar III Jezior” rozpoczęta. Wędkarski dzień dziecka 2022 uhonorowany.

W niedzielę 22 maja spotkaliśmy się, żeby rozpocząć Turniej o Puchar III Jezior 2022 od kilku sezonów wspierany przez Ośrodek Kultury i Sportu w Żukowie. Dzisiaj też była okazja aby uczcić nadchodzący dzień dziecka żukowskiej, wędkarskiej społeczności. 

Tego dnia uczestniczyło w zawodach 12 juniorów, 3 kobiety kat. seniorów, 16 mężczyzn kat. senior 50+ i 21 mężczyzn kat. senior. Łączna liczba uczestników, zawodników to 52 osoby. Serdecznie dziękujemy Wam za tak liczne uczestnictwo. Tradycją stała się już kategoria senior 50+ niegdyś zaproponowana przez Jacka Drążek i bardzo miło przyjęta przez starszych wędkarzy. Podczas dzisiejszych zawodów było wyraźnie widać atut kategorii 50+ Wędkarze od dawna nie osiągający wystarczających wyników, aby konkurować z młodszymi, podczas dzisiejszych zawodów  stanęli na podium. Brawa i  gratulacje.

Rybka oczywiście mogła brać lepiej, ale udało się wyłonić laureatów wszystkich dzisiejszych kategorii. 

Podczas tego uroczystego wydarzenia odwiedziło nas 24 dzieci dla wszystkich było coś miłego 🙂 od naszych wspaniałych darczyńców: Ośrodek Kultury i Sportu w Żukowie, cukiernia Markiza Żukowo, sklep U Michała – Żukowo, sklep Po Drodze – Czaple serdecznie Wam za to dziękujemy.

Sędziowie zawodów, kucharz koła, grupa organizująca  jak zawsze wszyscy na 5+ dzięki Wam za to.

Wyniki kat. junior:

Wyniki kat. senior kobiet: – miejsce 2,3 drogą loterii.

Wyniki kat. senior 50+: 

 

Wyniki kat. senior: 

Mix zdjęć z dzisiejszego dnia: 

« z 2 »

Wyniki z dzisiejszych zawodów pod względem gpx 2022: 

 

 

 

Autor Tekstu:Rafał Dzierzgowski || Data dodania: || Opublikowano w kategorii: Bez kategorii