PZW 82 Gryf Żukowo

Sezon zawodów w kole PZW 82 „Gryf” zakończony.

 

Tegoroczne ostatnie zawody wędkarskie dla członków naszego koła rozegraliśmy nad jez. „Tuchomskim”. Pogoda dopisała wszystkim, ryby tylko niektórym 🙂

14 października spotkaliśmy się jak zwykle nad wodą, jeszcze przed świtem.Zbiórka zaplanowana była na godz. 7.00 Dla większości ludzi taka pora w niedzielę to noc. Pierwsi miłośnicy naszego spotkania zaczęli się pojawiać już parę minut po godzinie szóstej.

Tak więc zwarci i gotowi tuż po zbiórce,  siedmiu juniorów i czterdziestu trzech seniorów wyszliśmy na wcześniej wylosowane stanowiska. Juniorzy wystartowali w dyscyplinie spławikowo – gruntowej na jedną wędkę, zaś seniorzy mieli szansę na popisanie  się umiejętnościami  w dyscyplinie gruntowo-feederowej.

Początki były trudne, 6 stopni Celsjusza, lekka mgła i zaspane oczy 🙂 jak na złość ryby nie współpracowały 🙁  Po wschodzie słońca rozjaśniało nie tylko niebo, ale i miny naszych wędkarzy 🙂 A i ryby jakby zmieniły podejście do serwowanych im przynęt na haczyku.

Wyniki kat. Junior:

1 – Monika  Marschk

2 – Bartosz  Hinca

3 – Damian  Wolff

4 – Ksawery  Litwic

5 – Dominik  Blok

Największa ryba w kat. Junior, leszcz o wadze 812 gr. Monika Marschk  WIELKIE BRAWA !!!

Wyniki kat. senior:

1- Andrzej  Hinca

2 – Waldemar  Kleisa

3 – Dawid  Galun

4 – Waldemar  Guzman

5 – Karol  Kosater

Największa ryba zawodów w kat. Senior, leszcz o wadze 888 gr. Waldemar Kleisa   BRAWO !!!

Nagrodami w dzisiejszych zwodach były bony na sprzęt wędkarski do sklepu wędkarskiego w Żukowie, ufundowane ze środków koła, dodatkowo firma „Aqua Star” za pośrednictwem członka z naszego koła Łukasza Szczesnego przekazała pakiety zanęt i przynęt wędkarskich.

Nagrodami za największe ryby zawodów w obu kategoriach był także sprzęt wędkarski, wędki przekazał nasz kołowy kolega Adrian Neugebauer.

  Sklep wędkarski z Żukowa za największą rybę zawodów w kat. seniorów przekazał wodery wędkarskie.

 

Uczestnicy zawodów,  jak i Zarząd koła składa wielkie podziękowania dla sponsorów za podarowane nagrody, serdecznie dziękujemy.

Autor Tekstu:Rafał Dzierzgowski || Data dodania: || Opublikowano w kategorii: Bez kategorii