PZW 82 Gryf Żukowo

Puchar Trzech Jezior 2017

PIERWSZE  ZAWODY O „PUCHAR TRZECH JEZIOR” 2017 za nami.

To już kolejna edycja zawodów wędkarskich z cyklu  „Puchar Trzech Jezior” sponsorowanych przez Ośrodek Kultury i Sportu w Żukowie .
W tym roku pierwsze zawody z tego cyklu odbyły się nad jeziorem „Tuchomskim”, pogoda naprawdę dopisała uczestnicy imprezy byli zachwyceni z tego powodu, między innymi dlatego dopisało tak wielu zawodników. Przyjechaliśmy w liczbie trzynastu Juniorów i czterdziestu ośmiu Seniorów.
Jako Zarząd koła cieszy nas niezmiernie widok coraz większej ilości Młodzieży zainteresowanej tym pięknym hobby, dziękujemy też serdecznie Rodzicom, Opiekunom przyjeżdżającym ze swoimi pociechami.
Podczas trzy godzinnego wędkowania naszych Juniorów brania ryb były dość częste przeważały Płotki ale zdarzały się też Leszczyki i Okonki.  Mieliśmy też niecodzienne zdarzenie, podczas naszych zawodów przybiegł do nas  Labrador, był on tak rezolutny i gotowy do zabawy że zafundował nam wiele uśmiechu, piesek w swoich igraszkach postanowił też posmakować aromatycznej zanęty wędkarskiej serwowanej przez Juniorów do zanęcenia ryb. Ale po niedługim czasie udało nam się ujarzmić figlarnego pieska i wkrótce zjawił się jego Pan bardzo zadowolony odnalezieniem swojego pupila.
W tym czasie wędkowali też Seniorzy Oni podobnie jak Młodzież  poławiali głównie Płotki ,Leszcze i Okonie.  Ale myślę że tym razem nie mogliśmy narzekać na  zbyt rzadkie brania ryb, oczywiście zawsze każdy chciałby  złowić więcej i więcej lecz nie zawsze tak się zdarza.

 

Wielką niespodzianką dzisiejszego dnia było ogromne  wsparcie dla uczestników naszych zawodów   przez nowego członka koła Jacka Drążka oraz firmy Champion Sport zajmującą się dystrybucją trofeów sportowych  którzy zafundowali nam koszulki promujące nasze koło oraz OKiS Żukowo.
W imieniu Zarządu koła oraz wszystkich uczestników zawodów serdecznie dziękuje za ten bardzo miły gest.

Wyniki kat. Junior:
1.  Piotr  Pilch
2.  Wollf Damian
3.  Groth Maciej
4.  Hinca Bartosz
5.  Marschk Monika

Wyniki kat. Senior:
1.  Kleisa Waldemar
2.  Belka Michał
3.  Cyman Roman
4.  Majchszak Andrzej
5.  Guzman Waldemar

Następne zawody odbędą się 04.06.2017 na zbiorniku Borowiec II  Będą to zawody z okazji Dnia Dziecka zaliczane też do GPX 2017. Oficjalne ogłoszenie ukaże się w odpowiednim terminie, zapowiada się super zabawa.
Serdecznie zapraszam.

Autor Tekstu:Rafał Dzierzgowski || Data dodania: || Opublikowano w kategorii: Bez kategorii