PZW 82 Gryf Żukowo

Relacja z zawodów spławikowych & zawodów gruntowych.

W sobotę 18.07 2015 w piękny słoneczny dzień nad jeziorem Wysockim w Osowie odbyły się zawody spławikowe dla Juniorów z koła 82 „Gryf” Żukowo oraz zawody gruntowe nocne z soboty na niedzielę dla Seniorów.

 

 

Były to zawody o puchar Straży Rybackiej z naszego koła.Juniorzy w liczbie pięciu osób stawili się na zbiórce o godzinie 14.00, i po krótkim omówieniu zasad wędkowania oraz losowaniu stanowisk ruszyli na łowisko, wędkowało się dość przyjemnie bo pogoda i ryby tym razem dopisały.

Wyniki: Junior

1.  Kamil  Pionk           2312 pkt.

2.  Damian  Wolf           991 pkt.

3.  Kacper  Damps         888 pkt.

4.  Przemysław  Bigus     340 pkt.

5.  Mateusz  Burandt       219 pkt.

Pierwsza zwycięska trójka otrzymała piękne puchary które wręczył Pan Tadeusz- komendant Straży Rybackiej. Wielkie gratulacje 🙂

O godzinie 18.00 na zbiórce zebrali się Seniorzy po zapisaniu się wszystkich chętnych do uczestnictwa okazało się że zebrała się całkiem spora grupa liczyła sobie 30 osób.  No i oczywiście krótkie omówienie zasad wędkowania, przypomnienie wymiarów ochronnych, losowanie i o godzinie 19.00 zaczęliśmy moczyć kije 🙂

I jak to zwykle bywa na niektórych stanowiskach brania były częstsze i silniejsze a  gdzie nie gdzie wędkarze nie zobaczyli nawet ogona rybki, a wszystkiemu towarzyszyły śpiewy i inne okrzyki z drugiego brzegu jeziora, jakaś przebojowa grupka rozpętała tam imprezkę. Tańcom, śpiewom i kąpielom nie było końca do wczesnych godzin rannych.

   No i w końcu wybiła 7.00 koniec zawodów, przywitał nas piękny niedzielny poranek, wszyscy już bardzo zmęczeni tym dwunastogodzinnym maratonem wędkarskim udaliśmy się na ciepły posiłek z oczekiwaniem na podliczenie wyników.

Wyniki: Senior

1.  Roman  Cyman

2.  Andrzej  Hinca

3.  Waldemar  Marschk

4.  Tadeusz  Formela

5.  Władysław  Pilch

Seniorzy również zostali nagrodzeni przez naszą Straż i tak samo wręczał im nagrody w postaci pucharów kol. Tadeusz komendant SSR.

W imieniu zarządu koła 82 „Gryf” Żukowo serdecznie dziękuje uczestnikom za liczne przybycie, do zobaczenia na następnych zawodach.

Autor Tekstu:Rafał Dzierzgowski || Data dodania: || Opublikowano w kategorii: Bez kategorii