PZW 82 Gryf Żukowo

Relacja z zawodów spławikowych & gruntowych

 

W sobotę 09.08.2014 w Osowie nad jeziorem „Wysockim” zostały rozegrane zawody wędkarskie dla koła „Gryf” Żukowo w kategoriach Junior wędkowali na spławik oraz Senior wędkowanie nocne gruntowe.

Podczas zawodów spławikowych dzień był piękny świeciło słońce i zachęcało do wspólnej zabawy, tak więc młodsi wędkarze nie marnowali czasu i nałowili całkiem przyzwoitą ilość ryb.

Wyniki kat. Junior
1 – Kamil Pionk 2625 pkt.
2 – Kacper Damps 1073 pkt.
3 – Wiktor Leśniewski 1017 pkt.
4 – Paweł Pionk 952 pkt.
5 – Oskar Drewing 18 pkt.

A kiedy rozpoczynały się zawody w kat. Senior z gruntu około godz. 20 nadciągały bardzo ciemne chmury zerwał się wiatr już przez chwilę pomyśleliśmy że będzie po wędkowaniu, lecz aura nas oszczędziła pokropiło, popadało delikatnie i do rana mogliśmy w spokoju oddawać się naszemu hobby. A ryby no cóż były stanowiska gdzie chętniej współpracowały ale były też takie gdzie wcale nie podeszły ale zabawa i wspólne rozmowy nocne cieszyły wszystkich 🙂

Wyniki kat. Senior
1 – Marek Klimkowski 4106 pkt.
2 – Rafał Dzierzgowski 2554 pkt.
3 – Daniel Zembroń 1250 pkt.
4 – Karol Kosater 1175 pkt.
5 – Roman Cyman 1084 pkt.

Wszyscy uczestnicy Juniorzy i Seniorzy otrzymali praktyczne nagrody w postaci sprzętu wędkarskiego ufundowane przez kolegę Wojtka z naszego koła. Dodatkowo została przyznana nagroda za największą rybę zawodów która tym razem przypadła dla mnie hurrrra :):). Był to obraz przedstawiający wędkarza, wykonany przez naszego kolegę z koła pana  Zbyszka za który serdecznie dziękuje.

Autor Tekstu:Rafał Dzierzgowski || Data dodania: || Opublikowano w kategorii: Bez kategorii