PZW 82 Gryf Żukowo

Relacja z mistrzostw spławikowych koła PZW 82 Gryf Żukowo

W niedziele 13.05.2012 odbyły się zawody spławikowe o Mistrzostwo koła 082 „Gryf” Żukowo w kategorii Juniorów i Seniorów.

Spotkanie zaczęło się zbiórką zawodników o godz. 6.00 nad zbiornikiem wodnym „Borowiec II” którego nasze koło jest opiekunem .Po ogłoszeniu przez prezesa naszego koła warunków i regulaminu zawodów ruszyliśmy na wylosowane wcześniej stanowiska a kiedy o 7.00 rozbrzmiał dźwięk głosowy z trąby, każdy z zawodników rozpoczął wędkowanie. Pogoda nam nie sprzyjała było wietrznie i pochmurno tylko momentami słonecznie ale mimo to wszyscy dotrwali dzielnie do końca zawodów. Wyniki zawodów jak na 27-miu uczestników też nie okazały się rewelacyjne ale zostało to przepisane na konto zmiany pogody.
Mimo to został wyłoniony Mistrz koła w kat. Spławikowej.

KATEGORIA JUNIOR
I-miejsce Karol Miotk
II-miejsce Karol Grunwald

KATEGORIA SENIOR
I-miejsce Grzegorz Bartoszek
II-miejsce Artur Danielek
III-miejsce Łukasz Kitowski
IV-miejsce Marian Kur
V-miejsce Tomasz Gorlikowski
VI-miejsce Andrzej Mazuro

Autor Tekstu:Rafał Dzierzgowski || Data dodania: || Opublikowano w kategorii: Bez kategorii