PZW 82 Gryf Żukowo

Pierwsze eliminacje do finału „Turnieju o Puchar III Jezior” 2023 za nami.

Nad zbiornikami Borowiec II i III zostały rozegrane pierwsze eliminacje do finału

„Turnieju o Puchar III Jezior”

Już w drodze na miejsce dzisiejszego wydarzenia, dzień zapowiadał się pięknie 🙂

Słoneczny dzień, 21 maja. To dzisiaj właśnie spotkaliśmy się nad zbiornikiem Borowiec II na porannej zbiórce, na listach startowych zapisano 10 juniorów  3 kobiety, 15  seniorów oraz 17  uczestników kat oldboy. Czyli łącznie w zawodach różnych kategorii uczestniczyło 45 zawodników.

Dzisiejsze zawody kat. junior i kobiet zostały zorganizowane nad zb. Borowiec II zaś mężczyźni kat. senior i oldboy wędkowali nad zb. Borowiec III, ten ostatni jest jeszcze jakby nie odkryty, nie rozpoznany przez naszych wędkarzy. Niedawno został udostępniony do wędkowania wiec trzeba go poznać. Dzisiaj zaś, ta woda dała się poznać od strony karasia 😉 dwoje kolegów trafiło miejscówki z pięknymi dorodnymi  karasiami. Pozostali w różnych kategoriach łowili głównie okonki, zdarzały się też płocie. Jednak zbiornik Borowiec III za pewnie będzie bardzo podobną wodą pod względem wędkarskim jak jego najbliższy sąsiad czyli II.

Klasyfikacja Pucharu III Jezior  1/2023 poszczególnych kategorii:

Wyniki kat. junior i kobiet:

Wyniki kat. oldboy:

Wyniki kat. senior:

Fotorelacja mix:

« z 3 »

Klasyfikacja sektorowa z dzisiejszych zawodów zaliczana do gpx 2023 Koła „Gryf” :

Sektor A

Sektor B

Klasyfikacja generalna, zaliczana do gpx 2023 kategorii senior mężczyzn z dzisiejszych zawodów:

Wędkarzom za uczestnictwo, Ośrodkowi Kultury i Sportu za współorganizacje, kucharzowi za wyśmienitą grochówkę. Wielkie dzięki.

Do zobaczenia na następnych zawodach 10 czerwca z okazji dnia dziecka 2023.

Wodom cześć.

Autor Tekstu:Rafał Dzierzgowski || Data dodania: || Opublikowano w kategorii: Bez kategorii