PZW 82 Gryf Żukowo

Spinningowe i spławikowe zawody nad Borowcami za nami.

Spinningowe zawody kat. senior mężczyzn i spławikowe kat. junior i kobiet na zbiornikach Borowiec I,II,III za nami.

 

W niedzielny chłodny, choć bardzo słoneczny poranek, chętni do uczestnictwa w zawodach spotkali się nad zbiornikiem Borowiec II. Na porannej zbiórce o godzinie 7.00 stawiło się 14 juniorów i 33 chętnych do uczestnictwa wędkarzy kat. senior w tym 4 reprezentantki płci pięknej.  Koleżanki wędkarki wraz z juniorami brały udział w zawodach w dyscyplinie spławikowej, ich zawody były rozgrywane na zb. Borowiec III  zaś mężczyźni kat. senior zmagali się w zwodach spinningowych, udostępnione do tej konkurencji  były zbiorniki Borowiec I,II,III.  

Tym razem nasi juniorzy mieli więcej czasu na oddanie się swojej pasji, ich zawody trwały 4 godziny mimo tego wyniki ich rywalizacji nie były zadawalające, podobnie wyglądało to u pań 😉  (spokojnie 🙂  te niepowodzenia przypisaliśmy pełni księżyca i nowemu  nie rozpoznanemu łowisku)  Mimo wszystko jakaś rybka skubała i udało się rozstrzygnąć zawody. 

Wyniki kat. junior i kobiet z zawodów spławikowych: 

W zawodach spinningowych podobnie jak w powyższych wyniki nie zwaliły z nóg, ale okonki poszarpały troszkę za gumki 🙂 i wyłowiono w sumie 9 ryb (no może rybek 🙂 ) z wymiarem zaliczanym do punktacji. Jeden z kolegów miał przyjemność kontaktu ze szczupakiem, ten niestety okazał się za mały. 

Wyniki kat. senior mężczyzn z zawodów spinningowych:

Przypominamy że zawody spinningowe zgodnie z decyzją Walnego Zgromadzenia Członków Koła nie zaliczają się do Gpx Koła, w zamian tego, spinningiści rywalizują w 3 eliminacjach zaliczających się do wyłonienia Spinningowego Mistrza Koła 2023. 

Wędkarzom za uczestnictwo, organizatorom za chęć społecznej pracy, kucharzowi za wyśmienitą ogórkową. Wielkie dzięki 🙂  

Mini fotorelacja z zawodów: 

Następne zawody wędkarskie to 1 edycja z cyklu Turniej o Puchar III Jezior 2023. Oficjalne ogłoszenie o wydarzeniu tradycyjnie na 7 dni przed zawodami.

Wodom cześć. 

 

 

Autor Tekstu:Rafał Dzierzgowski || Data dodania: || Opublikowano w kategorii: Bez kategorii