PZW 82 Gryf Żukowo

Pierwsze w sezonie zawody feederowo-gruntowe za nami.

 

W niedzielę 30 kwietnia rozegraliśmy pierwsze zawody feederowo-gruntowe w kat. senior i spławikowo-gruntowe w kat. junior. 

Jezioro Tuchomskie, najbardziej lubiane przez członków naszego koła, to dla tego ta woda została wybrana na rozegranie pierwszych zawodów w dyscyplinach faworyzowanych przez naszych wędkarzy. Uczestnicy zawodów kat. junior konkurowali w zawodach spławikowo-gruntowych zaś kat. senior kobiet i mężczyzn rozegrała zwody feederowo-gruntowe. Wszyscy bez wyjątku zmagali się z wiatrem 🙂 zdecydowanie cieplej, przyjemniej spędzili czas zawodów ci którzy wylosowali stanowisko po słonecznej stronie jeziora 🙂 

Podczas organizowanych przez Zarząd Koła dzisiejszych zawodów odwiedziło nas 14 juniorów i 35 zawodników kat. senior w tym 2 kobiety.  ( W imieniu Zarządu Koła jak i uczestników zawodów serdecznie zapraszamy wędkujące panie, członkinie naszej społeczności do aktywnego uczestnictwa w zawodach. Pokażcie facetom gdzie raki zimują 😉 )

Dziękujemy uczestnikom dzisiejszych zawodów za skorzystanie zaproszenia do wspólnej integracji nad wodą. Kucharzowi za gorącą fasolkę, sędziom za prace społeczną, do zobaczenia już w najbliższą niedzielę.   Wodom cześć.

Wyniki kat. junior: 

 

 

Wyniki kat. senior kobiet:

Wyniki kat. senior mężczyzn sektor A:

 

Wyniki kat. senior mężczyzn sektor B:

Wyniki generalne kat. senior mężczyzn:

 

Fotorelacja z zawodów:

 

 

 

 

 

 

Autor Tekstu:Rafał Dzierzgowski || Data dodania: || Opublikowano w kategorii: Bez kategorii