PZW 82 Gryf Żukowo

Walne Zgromadzenie Sprawozdawcze i Uroczyste wręczenie pucharów gpx 2022 za nami.

Członkowie Koła PZW 82 „Gryf” Żukowo, już po Walnym Zgromadzeniu Sprawozdawczym i Uroczystym wręczeniu pucharów Gpx 2022.

W sobotę 22 października, członkowie naszej społeczności spotkali się w innych okolicznościach niż zwykle, tym razem nie było wędkowania czy akcji ekologicznej nad wodą.  Wczoraj spotkaliśmy się przede wszystkim, aby odbyć Walne Zgromadzenie Sprawozdawcze Członków Koła. Ale też ważnym punktem wydarzenia było, uroczyste zakończenie sezonu wędkarskiego i uhonorowanie  najlepszych wędkarzy koła, klasyfikowanych podczas zawodów zaliczanych do Gpx 2022 koła „Gryf”

Podczas Walnego Zgromadzenia Sprawozdawczego, frekwencja członków koła nie była zbyt wysoka w porównaniu do lat ubiegłych. Na liście obecności podpisało się 38 członków koła. Przypominamy wędkarzom członkom stowarzyszenia, iż Walne Zgromadzenia są największą siłą każdego stowarzyszenia, i warto uczestniczyć aby razem decydować o dalszej działalności. 

Podczas uroczystości wręczania pucharów Gpx 2022 zaszczycili nas wcześniej zaproszeni goście, Burmistrz Gminy Żukowo pan Wojciech Kankowski, Przewodniczący Kultury Fizycznej, Sportu i Rekreacji Rady Miejskiej w Żukowie pan Andrzej Karczewski i reprezentant Ośrodka Kultury i Sportu w Żukowie pan Jacek Drążek. 

W imieniu Zarządu i członków koła serdecznie dziękujemy za przyjęcie zaproszenia, oraz wsparcie w sezonie wędkarskim 2022. Razem możemy więcej. Dziękujemy. 

To spotkanie było też doskonałą okazją, aby podziękować Zarządowi Koła za współpracę, członkom koła za zaufanie i liczne uczestnictwo w organizowanych przez Zarząd Koła zawodach, akcjach ekologicznych, za chęci i realną fizyczną a także finansową pomoc w restaurowaniu i doprowadzeniu do porządku stanicy wędkarskiej. Dziękujemy. 

Dziękujemy, również darczyńcom koła. Cukiernia Markiza Żukowo, GS Sch Żukowo, Sklep wędkarski Żukowo, Aqua Star – zanęty wędkarskie, Sklep „U Michała” Żukowo.

Podczas sobotniego wydarzenia nie zabrakło też czegoś dla ciała 🙂 o kulinarne poczęstunki zadbał jak zawsze nasz kucharz Andrzej. Andrzejowi i jego pomocnikom ogromne dzięki. Emilia, Grażyna, Wioletta, Dorota, Waldemar, Rafał  jesteście nieocenieni. 

Na zakończenie raz jeszcze przypomnienie laureatów tegorocznych zmagań Gpx.

Laureaci Gpx 2022 kategorii junior:  ( w tym roku nagradzani do 10 miejsca !)

1.  Jakub  Bigus –  MISTRZ  KOŁA  GPX  2022

2.  Sandra  Dąbrowska

3.  Ksawery  Litwic

4.  Hubert  Bigus

5.  Przemysław  Bigus

6.  Jakub  Ohler

7.  Ksawery  Dąbrowski

8.  Wojciech  Grzenkowski

9.  Fabian  Tomczyk

10.  Alan  Wilkowski

Laureatki Gpx 2022 kategorii senior kobiet: 

1.  Barbara  Konkol –  MISTRZYNI  KOŁA  GPX  2022

2.  Monika  Marschk

3.  Magdalena  Gorlikowska

4.  Agata  Wolff

Laureaci Gpx 2022 kategorii senior  mężczyzn:

1.  Marek  Klimkowski   MISTRZ  KOŁA  GPX 2022

2.  Radosław  Bejrowski

3.  Marcin  Trybowski

4.  Rafał  Dąbrowski

5.  Rafał  Bejrowski

6.  Krzysztof  Litwic

7.  Stefan  Gorlikowski

8.  Patryk  Stefański

9.  Mateusz  Zaborowski

10. Kazimierz  Pionk

Podziękowania za uczestnictwo w naszych wydarzeniach otrzymali też członkowie kategorii junior nie sklasyfikowani w punktacji Gpx, jak i nasz długoletni kolega Henryk Mierski, mimo przeciwności losu wciąż odwiedza i uczestniczy w organizowanych przez nas zawodach. Odznaczony został też kolega Andrzej Elgert na wniosek Zarządu Koła, Polski Związek Wędkarski Zarząd Główny w Warszawie pozytywnie zatwierdził i odznaczył w/w kolegę Złotą Honorową Odznaką PZW. Gratulujemy. 

Fotorelacja cd:

Do zobaczenia w następnym sezonie. Wodom cześć. 

Autor Tekstu:Rafał Dzierzgowski || Data dodania: || Opublikowano w kategorii: Bez kategorii