PZW 82 Gryf Żukowo

Turniej o Puchar III Jezior 2022 rozstrzygnięty.

Już po raz kolejny Ośrodek Kultury i Sportu z Żukowa wsparł naszą wędkarską społeczność i razem mieliśmy przyjemność organizować Turniej o Puchar III Jezior. 

Jak mówi przysłowie, współpraca popłaca. Tak właśnie jest między naszym kołem a Żukowskim OKiS-em. Wspomniany wyżej turniej cieszy się wielką popularnością wśród kołowych wędkarzy. W ramach Turnieju o P III J organizowane są zawody wędkarskie dla członków koła kategorii junior, senior kobiet i mężczyzn oraz oldboy. Ostatnia kategoria zaproponowana przez Jacka Drążka już trzeci sezon podbija serca wędkarzy kat. 50+.

Bardziej doświadczeni, z większym stażem kołowi wędkarze, nie jedno już widzieli, nie takie ryby łapali, lecz konkurowanie z wędkarskimi nowinkami jakie stosują młodsi, nie zawsze idzie w parze z wygraną 😉  Kategoria oldboy (50+) sprawiła, że jest jeszcze więcej radości i uśmiechu na naszych spotkaniach.  

Średnia liczba uczestników odwiedzających, wędkujących w tych zwodach to około 50 osób wliczając wszystkie kategorie wiekowe. Ryby najczęściej poławiane to płocie, leszcze, okonie, zdarzały się liny, karasie, a także węgorze.

W/w zawody zaliczały się też do Gpx 2022 koła 82 „Gryf” Żukowo i były także ostatnimi zawodami kwalifikacyjnymi do Gpx 2022 koła. 

Podczas uroczystego ogłoszenia wyników Turnieju o Puchar III Jezior nad jeziorem Wysockim odwiedził nas pan Andrzej Karczewski  Przewodniczący Komisji  Kultury Fizycznej, Sportu i Rekreacji z ramienia Rady Gminy Żukowo. Dziękujemy za odwiedziny, pozdrawiamy. 

Wyniki zawodów  P III J 3/2022  kat. junior

Wyniki zawodów  P III J 3/2022  kat. senior kobiet

Wyniki zawodów  P III J 3/2022  kat. senior mężczyzn

Wyniki zawodów  P III J 3/2022  kat. oldboy (50+)

Fotorelacja z zawodów, wręczenia pucharów oraz  podsumowania Turnieju o Puchar III Jezior 2022. 

« z 2 »

Generalna klasyfikacja Turnieju o Puchar III Jezior 2022 kat. junior, senior kobiet i mężczyzn oraz oldboy.

Klasyfikacja sektorowa kat. senior mężczyzn z dnia 25.09.2022 zaliczana do klasyfikacji generalnej Gpx 2022 koła.

Wędkarzom za liczne uczestnictwo, Ośrodkowi Kultury i Sportu za wsparcie, panu Andrzejowi Karczewskiemu za odwiedziny, kucharzowi za wyśmienity posiłek wielkie dzięki. 🙂 

Do zobaczenia na towarzyskich zawodach wędkarskich nad jeziorem Białym  już 9 października (więcej informacji jak zwykle 7 dni przed wydarzeniem) 

Wodom cześć 🙂 

ps. Oficjalna, końcowa klasyfikacja Gpx 2022 koła wszystkich kategorii już w zakładce: KLIK

O uroczystym wręczeniu pucharów kat. junior, senior kobiet i mężczyzn Gpx 2022 koła PZW 82 „Gryf” Żukowo zaplanowanym na 22 października w Remizie OSP Leźno będziemy informować.

 

 

 

Autor Tekstu:Rafał Dzierzgowski || Data dodania: || Opublikowano w kategorii: Bez kategorii