PZW 82 Gryf Żukowo

Relacja z zawodów spławikowych nad jez. tuchomskim.

Spławikowe zawody dla członków Koła nad jeziorem „Tuchomskim” rozstrzygnięte. Zapraszamy do zapoznania się z wynikami i fotorelacją z wydarzenia.

Podczas dzisiejszych zawodów nad jez. „Tuchomskim” odwiedziło nas i wspólnie rywalizowało 9 uczestników kat. junior, 2 kobiety kat. senior i 31 mężczyzn kat. senior.  Pogoda w przed dzień zawodów nie zachęcała do relaksu z wędką nad wodą, jednak niedziela, przywitała uczestników zawodów słoneczną choć wietrzną pogodą.

Hmm, wiatr podczas zawodów spławikowych nie oznacza nic dobrego, nie tęgie były miny tych którzy wylosowali stanowiska od wietrznej strony łowiska i nie ma się co dziwić, zaś na drugiej stronie jeziora panowała sielanka 🙂 minimalna fala, tafla wody prawie glazur 🙂 

Jednak wędkarze z bystrym okiem, opanowaną ręką, odpowiednim refleksem i ooogromną dawką cierpliwości poradzili sobie z szalejącym wiatrem.

„Kto może mieć cierpliwość, może mieć co zechce”Benjamin Franklin.

 

Wyniki kat. junior:

Wyniki kat. senior kobiet:

Wyniki kat. senior mężczyzn sektor A:

Wyniki kat. senior mężczyzn sektor B:

Klasyfikacja generalna kat. senior mężczyzn:

1.  Stefan  Gorlikowski

2.  Patryk  Stefański

3.  Dawid  Galuhn

4.  Mateusz  Zaborowski

5.  Michał  Bieńkowski

Największa ryba zawodów leszcz 1530 gr.  Stefan Gorlikowski 

Wyjątkowo dzisiaj uczestnicy kategorii junior zostali nagrodzeni do 8 miejsca 🙂  Brawa i fanfary należą się Mateuszowi i Patrykowi za przekazanie wygranych przez siebie nagród na rzecz młodszych kolegów. W imieniu juniorów wielkie dzięki. 🙂 

Podziękowania należą się też sędziom wędkarskim, dzięki Wam za społeczną pracę nie sposób też wymienić znanego w całym powiecie naszego osobistego kucharza kołowego. Andrzejku dzisiejszy bigos polowy uuuuuu palce lizać 🙂 

Uczestnicy zawodów dziękujemy, że byliście z nami 🙂 i już serdecznie zapraszamy na kolejne zawody tym razem 2 edycja Turnieju o Puchar III Jezior 2022. 

Podczas w/w zawodów będzie zorganizowane sprzątanie brzegów jeziora „Tuchomskiego” – więcej w ogłoszeniu na 7 dni przed zawodami.

Wodom cześć. 

Fotogaleria z wydarzenia: 

Autor Tekstu:Rafał Dzierzgowski || Data dodania: || Opublikowano w kategorii: Bez kategorii