PZW 82 Gryf Żukowo

Pierwsze zawody dla członków koła za nami.

Pierwsze koty za płoty 🙂 czyli sezon zawodów wędkarskich dla członków Koła uważamy za otwarty.

Słoneczna niedziela i chęć spotkania się nad wodą sprawiły, że zawody odwiedziła spora grupa wędkarek i wędkarzy. O godzinie 6 na zbiórce stawiło się 9 juniorów w tym 1 dziewczyna i 42 zawodników kategorii seniorów  w tym 3 przedstawicielki płci pięknej.

Poranna zbiórka została zorganizowana na działce gminnej nad jez. Tuchomskim przekazanej nam, żukowskiemu kołu pod opiekę. W tym miejscu powstanie stanica wędkarska służąca naszej społeczności do działalności statutowej, ale również do wspólnej integracji podczas zawodów i po zorganizowanych akcjach sprzątania brzegów. Po przeprowadzeniu prac związanych z montażem nowego ogrodzenia, odnowienia istniejących kontenerów oraz zadbaniu o teren nam powierzony. Zostanie powołana  szkółka wędkarsko – ekologiczną dla młodzieży.

Wracając do wędkarskich zawodów. Ryba brała po japońsku jako tako, ale mało było zawodników którzy nie zakwalifikowali się do punktacji. Wędkarze poławiali głównie płocie, mniejsze i średnie leszczyki. Dzięki sędziom wędkarskim, którym nie straszna jest społeczna praca na rzecz innych, wszystkie ryby trafiły do wody. 

Odebraliśmy też wiadomość od mieszkańców tego pięknego terenu.

Nie ze względu  na dopisek pod naszym ogłoszeniem, ale z zamiłowania do przyrody po raz kolejny i nie po raz ostatni  podczas zawodów zorganizowano również akcję sprzątania śmieci.  Po zanieczyszczeniach nad brzegami widać że  sezon turystyczny jeszcze na dobre się nie rozpoczął.   

 

 

 

 

 

Otóż Szanowny Panie „HUBA  BUBBA”  jeżeli chciałby pan bardziej zapoznać się z działalnością naszej społeczności zapraszamy do śledzenia nas na fb.  My wędkarze uczestnicy zawodów z Koła wędkarskiego PZW 82 „Gryf” Żukowo nigdy nie pozostawiamy po sobie „gnoju”, wręcz przeciwnie staramy się w miarę naszych możliwości posprzątać również po innych pseudo wędkarzach i turystach. Jeżeli kolega „HUBA  BUBA”  jest zainteresowany współpracą zapraszamy do kontaktu.

 

 

 

Ogólnie zawody i spotkanie członków Koła przebiegły w koleżeńskiej atmosferze, dziękujemy za liczne uczestnictwo i za chęci do pracy społecznej. Kucharz jak zwykle dał czadu 🙂 fasolka po bretońsku palce lizać 🙂   Z wędkarskim pozdrowieniem „Wodom cześć”

Wyniki kat. junior i kobiet:

 

 

 

 

 

 

 

Wyniki kat. senior mężczyzn, klasyfikacja sektorowa: A 

 

 

 

 

 

 

Wyniki kat. senior mężczyzn, klasyfikacja sektorowa: B

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wyniki kat senior mężczyzn klasyfikacja końcowa:

1.  Radosław  Bejrowski

2.  Marek  Klimkowski

3.  Andrzej  Hinca

4.  Patryk  Konkol

5.  Waldemar  Wolff

Zapraszamy do fotogalerii z dzisiejszego wydarzenia. 

« z 2 »

Już niedługo 22.05.2022 następne spotkanie i zawody nad zbiornikiem Borowiec 2.

 

Autor Tekstu:Rafał Dzierzgowski || Data dodania: || Opublikowano w kategorii: Bez kategorii