PZW 82 Gryf Żukowo

Towarzyskie, otwarte zawody spinningowe – radunia 2022 – Relacja

 

Towarzyskie, otwarte zawody spinningowe -Radunia 2022 o Puchar Przewodniczącego Rady Miejskiej w Żukowie, oceniane przez uczestników na 5 z plusem. 

Dla nas, organizatorów dzisiejsze spinningowe zawody to była czysta przyjemność 🙂  Jesteśmy zadowoleni, że mogliśmy gościć tak wspaniałą ekipę uczestników.

Dziękujemy Wam serdecznie za zaufanie koledzy z Bydgoszczy, Starogardu Gdańskiego, Skarszew, Czarnej Wody, Pogórza, Gdańska, Gdyni i żukowskiego Koła.

Z 48 zgłoszonych zawodników, w sumie przyjechało, rywalizowało 38 pozytywnie zakręconych kolegów. Miłośników wód krainy pstrąga i lipienia. Wcześniej i w przed dzień zawodów pogoda naprawdę nie zachęcała do spaceru z wędką. Niedzielna pogoda okazała się dla nas bardzo, bardzo łaskawa 🙂 brak porywistego wiatru, opady w minimalnym stopniu, słońce rozpaliło nasze nadzieje 🙂 Chodź woda nie wróżyła dobrych brań, natura obdarowała wędkujących pięknymi rybami.  Łącznie złowiono 6 pstrągów, w tym jeden tęczowy. (ryby zaliczone do pkt w foto galerii niżej) 

Dziękujemy: 

Wędkarzom za uczestnictwo, Włodarzom i Ośrodkowi Kultury i Sportu za wsparcie, kucharzowi Andrzejowi, ogniskowemu Waldkowi  brawo Wy 🙂 

Wyniki:

1.  Rafał  Justa  –  1550 pkt.         128 „Portal” Gdańsk

2.  Waldemar  Marschk  –  1050 pkt.     82 „Gryf” Żukowo

3.  Krzysztof  Litwic  –  1050 pkt      82 „Gryf” Żukowo

4.  Michał  Wojtak  –  650 pkt     47 „Port” Gdynia

5.  Łukasz  Wincenciak  –  500 pkt     47 „Port” Gdynia

GRATULACJE  🙂 

Foto relacja: 

 

 

Autor Tekstu:Rafał Dzierzgowski || Data dodania: || Opublikowano w kategorii: Bez kategorii