PZW 82 Gryf Żukowo

Uwaga wędkarze ważne informacje.

 

Informacja dot. najbliższych planowanych zawodów, informacja dot. zmniejszenia składki członkowskiej i informacja skarbnika koła.

Koleżanki i koledzy członkowie koła PZW 82 „Gryf” Żukowo niestety nie mamy dla Was dobrej informacji, jeżeli chodzi o najbliższe planowane zawody 10 maja 2020 nad jez. „Tuchomskim” ze względu na ograniczenia spowodowane obostrzeniami dot. zakazu gromadzenia się z powodu epidemii koronawirusa:

 Zaplanowane zawody   feederowo – gruntowe kat. junior i senior w dniu 10.05.2020 odwołane !!!

 

Zarząd Główny Polskiego Związku Wędkarskiego w Warszawie informuje o zmianie kwoty wpisowego:

Podjęto uchwałę 233/IV/2020, która obowiązuje do końca br., i określa kwotę wpisowego w wysokości 1 złotego dla osób, które wniosły składkę członkowską ogólnozwiązkową w 2019 r. Zapis ten jest odpowiedzią ZG PZW na możliwość zaistnienia trudności w opłaceniu składek w terminie do końca kwietnia br.

Ostatnie stacjonarne posiedzenia Prezydium ZG PZW i Zarządu Głównego PZW miały miejsca w dniach 13 i 14 marca br. Od tego czasu w związku z zaistniałą sytuacją prace Prezydium i Zarządu odbywają się za pomocą Internetu. W kwietniu odbyto szereg wideokonferencji i konsultacji oraz głosowano podjecie uchwał elektronicznie. Między innymi podjęto uchwałę 233/IV/2020, która obowiązuje do końca br., i określa kwotę wpisowego w wysokości 1 złotego  dla osób, które wniosły składkę członkowską ogólnozwiązkową w 2019 r. Zapis ten jest odpowiedzią ZG PZW na możliwość zaistnienia trudności w opłaceniu składek w terminie do końca kwietnia br.

Wpisowe dla osób nowo wstępujących do Związku pozostaje bez zmian i wynosi 25 złotych.

Skarbnik naszego koła informuję że w dalszym ciągu można poczynić opłaty PZW w siedzibie  Koła w Żukowie na ul.Polnej 15 w każdy piątek. 

Wyjątkowo przed weekendem  1-2-3 maj Skarbnik koła będzie dostępny pod wyżej wymienionym adresem w czwartek tj 30.04.2020

Inne terminy sprzedaży znaczków PZW wyłącznie po kontakcie tel. Skarbnik koła  608-605-431

Autor Tekstu:Rafał Dzierzgowski || Data dodania: || Opublikowano w kategorii: Bez kategorii