PZW 82 Gryf Żukowo

WOŚP 2020 w Gminie Żukowo- relacja.

 

28 Finał  Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy za nami.

Podczas tego rocznego finału „WOŚP” nasza społeczność brała czynny udział w „pomaganiu” zabawialiśmy głównie dzieci, ale też niektórzy  dorośli próbowali sił z wędką, nie każdy z nich złowił wypatrzoną rybkę 🙂 Śmiechu i dobrej zabawy nie było końca 🙂 

Prowadziliśmy też konkurs, dwubój wędkarski, który polegał na rozwiązaniu testu ekologiczno –  wędkarskiego zawierającego 4 pytania oraz złowienie jak największej ilości rybek w określonym czasie.  W dwuboju wystartowało łącznie 32 uczestników, przeważały dziewczynki. Każdy z uczestników proponowanej przez nas zabawy otrzymał gadżety przekazane przez ZO PZW Gdańsk, zaś członkowie koła ufundowali nagrodę specjalną za najlepszy wynik w/w konkurencji. Po gromkich brawach dla wszystkich uczestników zabawy, koleżanka Aleksandra uzyskując najlepszy wynik odebrała statuetkę wędkarską przyozdobioną serduszkami WOŚP oraz wędkę spinningową.

BRAWO !!!!

fot. nadesłane OKiS Żukowo.

Nie będziemy się rozpisywać co do innych atrakcji podczas finału WOŚP 2020  w Żukowie było ich naprawdę sporo każdy znalazł coś dla siebie, my nie mieliśmy czasu na rozglądanie się 🙂 dzieciaki zapełniły nam całe popołudnie 😉

Obszerniejsze relację i foto relację znajdziecie:

https://www.facebook.com/okiszukowo/

https://expresskaszubski.pl/pl/

Niezłe „branie” miała też licytacja, którą przygotowaliśmy, był to voucher na wyprawę wędkarską z kolegą Sebastianem konsultantem i testerem sprzętu i przynęt firm OKUMA i SAVAGE GEAR oraz obraz o tematyce wędkarskiej przekazany przez członka koła. 

Dziękujemy za licytowanie.

My widziani okiem Expresu Kaszubskiego 😉 

fot. nadesłane Expres Kaszubski.

Pięknie dziękujemy uczestnikom  za zainteresowanie proponowanymi przez nas atrakcjami, za wrzucane pieniążki do skarbonek, dzięki Wam pomaganie jest przyjemnością. Wielkie brawa dla Żukowskiego sztabu WOŚP.

WOŚP Żukowo & WOŚP Banino łącznie zebrano 210 tys. zł. 

 

Autor Tekstu:Rafał Dzierzgowski || Data dodania: || Opublikowano w kategorii: Bez kategorii