PZW 82 Gryf Żukowo

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy 2020

 

Ośrodek Kultury i Sportu i Koło wędkarskie PZW 82 „Gryf” z Żukowa zapraszają na WOŚP 2020.

Już po raz trzeci nasze koło  jako społeczność wędkarska z Gminy Żukowo, będzie uczestniczyć w wielkim wydarzeniu jakim nie wątpliwie jest  „Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy”

Wydarzenie organizowane przez Żukowski sztab WOŚP czyli OKiS Żukowo będzie miało miejsce w Hali sportowo widowiskowej ul. Armii Krajowej 2e w niedzielę 12 stycznia 2020r. 

W tym roku członkowie naszego koła będą czynnie brać udział w całej imprezie, umilając czas najmłodszym uczestnikom tego wydarzenia. Nasza praca polegać będzie na prowadzeniu zabaw na zapożyczonej grze planszowo plenerowej. Jest to gra o nazwie „Wędkarz Doskonały”  wymyślona przez ludzi z ZO PZW Gdańsk.

Postaramy się umilić czas najmłodszym uczestnikom imprezy, poprzez wędkowanie rybek z planszy, poznawanie rodzimych gatunków ryb, będzie można obejrzeć profesjonalne stanowisko wędkarskie, a bardziej wymagający będą mieli  szansę wziąć udział w dwuboju wędkarskim, czyli łowić rybki i rozwiązać mini test wędkarsko-ekologiczny na czas. ( przewidziana nagroda dla najlepszego zawodnika)

Nie zapomnieliśmy też o licytacji 🙂 

Na którą zapraszamy wędkarzy lubiących wędkować metodą spinningową lub kogoś kto by chciał spróbować tej metody wędkowania.

Do zabawy zaprosiliśmy kolegę Sebastiana przyjaciela koła, kolega jest znanym i lubianym wędkarzem ponadto, konsultantem i testerem sprzętu i przynęt wędkarskich, wiodących na rynku firm OKUMA  i  SAVAGE GEAR.

Szczęśliwy posiadacz wylicytowanego przez siebie  Vouhera w dniu wyprawy  nie musi się martwić o sprzęt. Przynęty i wędki Sebastiana będą do dyspozycji, więc jeśli jesteś laikiem w tej dziedzinie, Sebastian wypożyczy Ci sprzęt podpowie jak go użyć i będziesz miał realną szansę wyholować swoją zdobycz. (kto wie może nawet taką jak na fotce poniżej) 🙂

Tylko w ten dzień będziecie mieli jedyną szansę wylicytowania Vouchera na jednodniową wyprawę wędkarską z Sebastianem. 

Zatem nie zastanawiajcie się zbyt długo weźcie ze sobą swoje pociechy, grube portfele 😉 wrzucajcie pieniążek do każdej skarbonki a na licytacje, nie tylko naszą przygotujcie gruby zwitek banknotów, cel jest naprawdę szczytny !!!

 

Autor Tekstu:Rafał Dzierzgowski || Data dodania: || Opublikowano w kategorii: Bez kategorii