PZW 82 Gryf Żukowo

Relacja z zawodów finałowych Gpx 2019 naszego koła.

Wędkarze koła PZW 82 „Gryf” Żukowo rozegrali finałowe zawody Gpx 2019 koła „Gryf”

W niedzielny poranek 29 września spotkaliśmy się nad jeziorem „Wysockim”. Dwudziestu dziewięciu seniorów i dziewięciu juniorów spotkało się by oficjalnie zakończyć zmagania podczas zawodów zaliczanych do Gpx 2019 naszego koła. Tym razem wędkarze obu kategorii wędkowali w dyscyplinie  gruntowo-feederowej na jedną wędką z brzegu. 

Juniorzy jak i seniorzy poławiali głównie leszczyki i płotki, na dwóch stanowiskach zdarzył się sandacz, ta ryba złowiona na białe robaki „dzikuny” jest nie lada gratką, lecz obie rybki okazały się nie mieć wymaganego wymiaru ochronnego, więc nie mogły zaliczać się do punktacji. 

Pogoda w dniu zawodów była znośna opady deszczu nas ominęły, lecz wiatr dał się we znaki, jednemu z juniorów silny wicher porwał parasol wędkarski, jednak Tata z kolegami nie dali za wygraną i rzucając wędką z odpowiednim obciążeniem wyłowili  parasol z dna jeziora.

Podczas podliczania wyników wędkarze i kibice posilili się ciepłą strawą jak zwykle serwowaną przez kołowego kuchmistrza.

Wyniki z zawodów kat. Juniorów:

1 – Dominik Blok

2 – Monika Marschk

3 – Bartosz Hinca

4 – Przemysław Bigus

5 – Sandra Dąbrowska

Wyniki z zawodów kat. Seniorów:

1 – Tomasz Grobosz

2 – Rafał Bejrowski

3 – Radosław Bejrowski

4 – Marcin Trybowski

5 – Patryk Mateja

Kilka fotek z nad wody:

Dzisiejsze zawody to zarazem rozstrzygnięcie w/w Gpx 2019 koła „Gryf” więc już na gorąco zostały ogłoszone oficjalne wyniki tych zmagań.

Wyniki Gpx 2019 kat. Juniorów:

1 – Monika Marschk    176  pkt.

2 – Bartosz Hinca        159 pkt.

3 – Dominik Blok         158 pkt.

4 – Przemysław Bigus  140 pkt.

5 – Maciej Groth           105 pkt.

Wyniki Gpx 2019 kat. Seniorów:

1 – Michał Belka                  154 pkt.

2 – Marcin Trybowski        136 pkt.

3 – Tomasz Grobosz           125 pkt.

4 – Mateusz Mierski           124 pkt.

5 – Radosław Bejrowski     123 pkt.

6 – Waldemar Kleisa           112 pkt.

7 – Tadeusz Formela           103 pkt.

8 – Stefan Gorlikowski         80 pkt.

9 – Patryk Mateja                   77 pkt. 

10 – Stanisław Gorlikowski   71 pkt.

Ogromne gratulacje dla zwycięzców ostatnich zawodów oraz laureatów Gpx 2019, oficjalne wręczenie pucharów gpx 2019 tradycyjnie odbędzie się w Remizie OSP Leźno 19. 10.2019. Zaproszenie na to wydarzenie zostanie opublikowane po relacji z ostatnich w tym sezonie „Towarzyskich Zawodów Spinningowych” dla członków koła już 13.10.2019 nad zbiornikiem „Borowiec” II. 

 

 

 

Autor Tekstu:Rafał Dzierzgowski || Data dodania: || Opublikowano w kategorii: Bez kategorii