PZW 82 Gryf Żukowo

Relacja z zawodów gruntowo – feederowych „Puchar III Jezior” 2/2019

Ośrodek Kultury i Sportu,  Aqua Star i PZW 82 „Gryf” dziękują uczestnikom za przybycie na zawody.

Zbiornik „Borowiec” ach zbiornik „Borowiec” to łowisko od kiedy pamiętamy przysparza uczestnikom zawodów nie lada emocji, dla jednych są to pozytywne emocje dla drugich przeciwnie. Łowisko to jest stale zarybiane karpiem, linem,szczupakiem i węgorzem. Są pojedyncze przypadki kiedy wędkarz ma szczęście i trafi piękny okaz, lecz podczas zawodów wędkarskich te większe ryby jakby na złość 😉  nie są zainteresowane serwowanymi im przekąskami. 

Może to dobrze 😉 bo to znaczy więcej ryb w wodzie, mniej pracy dla sędziów, większe szanse na wygraną dla mniejszych mistrzów. Bo przecież wszyscy jesteśmy mistrzami wędkarstwa 🙂 

Na dzisiejszym spotkaniu stawiło się 6 juniorów i 34 seniorów, jak na nasze koło to wyjątkowo mała frekwencja. Zapewne spowodowane to było odstraszającą pogodą w poprzedzającą noc i ranek przed samymi zawodami, ale na samych zawodach pogoda nas dopieściła, słoneczko grzało nawet za bardzo ;). 

Jako że dzisiejsze zawody były drugim turniejem z cyklu „Puchar III Jezior” 2019, głównymi nagrodami w dzisiejszych zawodach były puchary fundowane przez Ośrodek Kultury i Sportu z Żukowa.

Plus bonusy zanęty wędkarskie od firmy „Aqua Star”-hurtownia wędkarska, oraz statuetki za największe ryby zawodów w kat. junior i senior od prezesa koła. 

Wyniki kat. Junior:

1 – Przemysław Bigus    

2 – Monika  Marschk     

3 – Bartosz  Hinca          

4 – Sandra  Dąbrowska 

5 – Ksawery  Litwic

Największa ryba zawodów – Przemysław  Bigus.

Wyniki kat. Senior: 

1 – Tomasz  Grobosz

2 – Michał  Belka

3 – Michał  Bieńkowski

3 – Jacek  Drążek

3 – Karol  Kosater

Jako, że największą rybę zawodów złowili laureaci 3 miejsca ex aequo, drogą loterii wygrał Jacek Drążek.

OKiS, Aqua Star oraz Zarząd PZW 82 „Gryf” składają gratulacje laureatom obu kategorii.

Największe ryby zawodów kat. seniorów fotki:

Pozostała fotorelacja :

Podczas podliczania wyników, jak zwykle kibice i zawodnicy zajadali się jakże pyszną fasolką po bretońsku serwowaną przez kucharza kołowego Andrzeja.

Pełna klasyfikacja z  zawodów zostanie dołączona do relacji w ciągu kilku dni.

Zarząd koła serdecznie zaprasza na kolejne zawody wędkarskie 11 sierpnia nad jez. „Klasztorne Małe” oficjalne ogłoszenie tradycyjnie 7 dni przed wydarzeniem. 

 

 

 

 

 

 

 

 

Autor Tekstu:Rafał Dzierzgowski || Data dodania: || Opublikowano w kategorii: Bez kategorii