PZW 82 Gryf Żukowo

I Feederowe Mistrzostwa Okręgu PZW Gdańskiego – relacja.

 

I  Mistrzostwa Feederowe  PZW Okręgu Gdańskiego.

Szanowne koleżanki, szanowni koledzy, z wielką przyjemnością informujemy, że w dniach 18-19 maja 2019 w:                          „I Mistrzostwach Feederowych  PZW Okręgu Gdańskiego” Trzech członków naszego koła reprezentowało Żukowskie stowarzyszenie, tym samym otwierając karty historii „Pomorskiego feedera” Dwóm z nich  udało się stanąć na podium.

Oficjalnym Mistrzem Feederowym  PZW Okręgu Gdańskiego 2019 został członek naszej społeczności, tym samym nabywając prawo startu w „Feederowych Mistrzostwach Polski.

Andrzej Hinca  HIP, HIP HURA HURA HURA

Mało tego, Vice- mistrzem w/w dyscyplinie został również członek naszego koła Michał Belka wielkie brawa.

W zawodach nad pięknym łowiskiem jakim jest „Kanał Śledziowy” brało udział 42 uczestników w tym płeć piękna. Organizatorem wydarzenia jak i fundatorem pucharów  był ZO PZW Gdańsk, nagrody rzeczowe ufundował sklep „Centrum Wędkarstwa” Gdańsk.

Klasyfikacja końcowa „Mistrzostw Feederowych Okręgu Gdańskiego”

Kilka fotek z pleneru:

 

 

 

 

 

 

Autor Tekstu:Rafał Dzierzgowski || Data dodania: || Opublikowano w kategorii: Bez kategorii