PZW 82 Gryf Żukowo

Pierwsze wiosenne porządki za nami.

Brzegi zbiornika „Borowiec II” posprzątane.

Wędkarze z koła wędkarskiego PZW 82 „Gryf” z Żukowa, zwykle spotykają się nad wodą, i tym razem tak było, lecz sprzęt którym się dzisiaj posługiwali był zupełnie inny 🙂

Ponad dwudziestu członków naszego wspaniałego koła poświęcając swój wolny czas zebrało się  nad zbiornikiem „Borowiec II” żeby posprzątać brzegi i  przygotować dojście i stanowiska do wędkowania w nadchodzącym sezonie. Zbieraliśmy śmieci, przycinaliśmy krzaki a wszystko to dla lepszego komfortu podczas wędkowania dla nas samych oraz innych wędkarzy odwiedzających to łowisko. Po zakończeniu społecznej pracy czekał na nas ciepły poczęstunek, przygotowany przez niezawodnego Andrzeja.

Wiadomo że na pewno nie zrobiliśmy wszystkiego tak jak by się  nam i innym wędkarzom marzyło , lecz zrobiliśmy to na 100 procent naszych dzisiejszych możliwości. Śmieci zebrane  z nad brzegów wody zostały posegregowane i zawiezione do Żukowskiego PSZOK -u. 

Już niedługo 22 kwietnia następna taka akcja, tym razem nad brzegami rzeki „Raduni” ogłoszenie ukaże się w najbliższym czasie.

W imieniu Zarządu koła PZW 82″Gryf” oraz pana Leśniczego opiekującego się tym rejonem składam ogromne podziękowania dla dzisiejszych uczestników sprzątania.   Jesteście wielcy koledzy.  Dziękuje.

Autor Tekstu:Rafał Dzierzgowski || Data dodania: || Opublikowano w kategorii: Bez kategorii

2 komentarze do “Pierwsze wiosenne porządki za nami.”

  1. Obserwator pisze:

    Brawo panowie tylko w kole jest ok.300członków a tu zaledwie garstka chętnych do sprzątania

    1. Rafał Dzierzgowski pisze:

      Takie są realia, lepsza taka „garstka” niż żadna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *