PZW 82 Gryf Żukowo

Walne zgromadzenie sprawozdawcze za nami.

W minioną niedzielę 18 lutego odbyło się Walne zgromadzenie sprawozdawcze dla członków koła PZW 82 „Gryf” z Żukowa.

 

Planowana godzina zebrania I termin godz.12.00, II termin 12.15, my rozpoczęliśmy  zgodnie z drugim terminem ponieważ liczba członków na zebraniu nie przekroczyła 1/2 łącznej członków koła na rok 2018. Ale i tak napawa optymizmem ponieważ na zebraniu pojawiło się  44 członków naszego koła w tym przedstawicielka juniorów.

Po przedstawieniu poszczególnych sprawozdań nastąpił czas na dyskusję, u nas w kole dyskutujący skupiają się przede wszystkim na  planie imprez i zawodów na dany rok, a jest nad czym debatować ponieważ liczba naszych spotkań nad wodą jest naprawdę spora. Cieszy też fakt że nasze zawody przyciągają  coraz to większą liczbę członków koła.

 

Był też czas na podziękowania i upominki 🙂  Tak się dziwnie stało że podczas ostatniego uroczystego zakończenia „Grand prix” koła za rok 2017  został pominięty w podziękowaniach nasz kolega,członek koła pan Zbigniew Leśniewski. Jeszcze raz serdecznie dzięki za wielokrotne wsparcie naszych zawodów i innych wydarzeń swoimi pracami artystycznymi.

Jako koło  otrzymaliśmy podziękowanie od Ośrodka Kultury i Sportu w Żukowie za pomoc w organizacji 26 finału „Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy”

 

 

Zebranie przebiegło w koleżeńskiej atmosferze, oczywiście z niedosytem, ponieważ  nie było to nad wodą.

ps.   Planowany kalendarz imprez jest dostępny  w zakładkach menu na stronie głównej.

 

 

 

 

Autor Tekstu:Rafał Dzierzgowski || Data dodania: || Opublikowano w kategorii: Bez kategorii