PZW 82 Gryf Żukowo

Święto Ryby Jeziornej – Media 2017 za nami.

Media 2017 za nami, „Święto Ryby Jeziornej” wydarzenie  jakie  organizuje spółka „Radbur” z Somonina miała jak zwykle miejsce w Ostrzycach to już po raz 21, zjechały się do tej miejscowości najbardziej prestiżowe media z Pomorza między innymi Dziennik Bałtycki, Radio Gdańsk i TVP Gdańsk.  Nie zabrakło też kół i klubów wędkarskich.

A to wszystko po to, żeby uczcić i promować   Kaszubskie łowiska.
Na tej imprezie nie mogło też zabraknąć wędkarzy z  koła wędkarskiego PZW 82 „Gryf” z Żukowa. Nasi reprezentanci startowali w dyscyplinach spławik z brzegu kobiet, spławik z brzegu juniorów oraz spławik z brzegu drużynowo.

Szczęście i niesamowite umiejętności naszych wędkarzy sprawiły że uzyskaliśmy bardzo dobre miejsca na podium.
Monika Marschk  w kategorii spławik  juniorów z brzegu wywalczyła  pierwsze miejsce, zdobywając puchar od Posła Ziemi Kazubskiej pana Stanisława Lamczyka.   Gratulacji i wywiadów nie było końca.

Andrzej Hinca, Stefan Gorlikowski i Karol Kosater   za drużyną z Wejherowa   wywalczyli drugie miejsce w kategorii drużynowej  spławik z brzegu  i zdobyli puchar Dyrektor Telewizji Polskiej S.A  O/Gdańsk pani Joanny Strzemiecznej – Rozen.    Wielkie brawa koledzy.

Więcej informcji oraz inne wyniki podadzą media wymienione wyżej.  Relacja filmowa dzisiaj na TVP Gdańsk o godz. 19.00

Dzięki wam drodzy laureaci dzień przebiegł niezwykle emocjonująco, duże brawa i gratulacje od Zarządu koła „Gryf” Żukowo.

Autor Tekstu:Rafał Dzierzgowski || Data dodania: || Opublikowano w kategorii: Bez kategorii