PZW 82 Gryf Żukowo

Relacja ze spławikowo-gruntowych zawodów wędkarskich. Jez. Wysockie 11-12.06.2016

 W sobotę jedenastego czerwca, nad jeziorem „Wysockim” odbyły się zawody wędkarskie  spławikowo – gruntowe        
  dla członków Koła Wędkarskiego „Gryf” w kat. Junior i Senior.

Zabawę rozpoczęli Juniorzy w liczbie siedmiu osób, po zbiórce i krótkim przypomnieniu zasad wędkowania, młodzi adepci sztuki wędkarskiej ruszyli na wylosowane stanowiska. Pogoda dopisywała więc każdy wędkował z uśmiechem na twarzy. Z rybami było różnie na jednym stanowisku brały lepiej na drugim nieco gorzej, ale nikt z zawodników nie wrócił  o kiju. 

WYNIKI:  JUNIOR
1. Damps  Kacper
2. Hinca  Bartosz
3. Lidzbarski  Jakub
4. Kleina  Bartłomiej
5. Pilch  Piotr
Gratulacje dla zwycięzców !

O godzinie 19.00 na zbiórkę stawili się Seniorzy podczas zapisywania się na zawody naliczyliśmy trzydzieści osiem osób. Pogoda jeszcze o tej godzinie była całkiem znośna, lecz im bliżej do zachodu  słońca tym,  brrrrr zimniej. Ale prawdziwi ,wytrawni wędkarze nie poddają się nawet jak szczęka dygocze z zimna.

Nad ranem temperatura spadła do około zera stopni, niektórzy mówili że widzieli nawet przymrozek ale nie wiadomo czy były to omamy z wychłodzenia czy brutalna prawda.     Brania ryb nie były zbyt częste, byli tacy wędkarze, którym nie udało się przechytrzyć ani jednej rybki.  Leczy prawdziwi  Mistrzowie tej całonocnej wędkarskiej przygody pokazali klasę.

WYNIKI: SENIOR
1. Marschk  Waldemar       ( zeszłoroczny Mistrz Koła nie spuszcza z tonu 🙂 )
2. Damps  Grzegorz
3. Keller  Andrzej
4. Pionk  Paweł
5. Mierski  Henryk
 Gratulacje dla zwycięzców !

Do zobaczenia na Pikniku Wędkarskim „SIANOWO 2016”   Przypominam o rezerwacji miejsc u kolegi Andrzeja nr tel. 608-605-431
PS.  w zwiąsku z rozmową na temat najnowszego Regulaminu Amatorskiego Połowu Ryb- PZW, po ostatnich zwodach,  jest on od tej chwili dostępny na stronie głównej Koła w zakładce  Regulamin.

Autor Tekstu:Rafał Dzierzgowski || Data dodania: || Opublikowano w kategorii: Bez kategorii