PZW 82 Gryf Żukowo

Relacja z uroczystego wręczenia pucharów „Grand-Prix” 2015.

W dniu trzeciego października wędkarze z koła 82 Gryf Żukowo, spotkali się na zakończeniu sezonu wędkarskiego 2015 oraz wręczeniu pucharów za zawody zaliczane do Grand-Prix 2015.

 

Spotkanie to miało miejsce tym razem w remizie strażackiej w miejscowości Leźno. Impreza miała się rozpocząć o godzinie 15.00 i tak było, może z lekkim poślizgiem w oczekiwaniu na spóźnionych. Jako pierwszy zabrał głos nasz Prezes Pan Józek Pauls i podziękował wszystkim za przybycie na tą uroczystość oraz za wytrwałość i koleżeńską atmosferę na wszystkich zawodach w tym sezonie. Nie zabrakło również przedstawiciela OKiS z Żukowa Pana Jacka Drążka, który również podziękował naszemu całemu zespołowi i życzył dalszych sukcesów w tym pięknym hobby.

Następnie tak bardzo wyczekiwane wręczenie nagród 🙂  w postaci ślicznych pucharów oraz oficjalne ogłoszenie wyników.

Po czym, zadowoleni z osiągniętych wyników i odebraniu nagród usiedliśmy wszyscy do wspólnego stołu na posiłek, oczywiście przygotowany przez naszego niezawodnego kucharza Andrzeja Stefanowskiego.

Rozmów o złowionych i nie złowionych rybach nie było końca. Zabawa trwała do do godzin wieczornych, śpiewano nawet sto lat, sto lat tegorocznemu Mistrzowi koła Waldemarowi Marschk oraz pozostałym zwycięzcom.

Wszyscy uczestnicy zawodów wędkarskich naszego koła serdecznie dziękują zarządowi OKiS Żukowo a w szczególności Panu Jackowi Drążek.  Podziękowania również kierujemy dla Urzędu Gminy Żukowo za współprace z naszym kołem.

Wielkie dzięki także dla sklepu wędkarskiego z Żukowa za ufundowanie nagród za największe ryby na zawodach.

W imieniu zarządu koła 82 Gryf Żukowo dziękuje i zapraszam na przyszły sezon.

Autor Tekstu:Rafał Dzierzgowski || Data dodania: || Opublikowano w kategorii: Bez kategorii