PZW 82 Gryf Żukowo

Relacja z pikniku wędkarskiego „Sianowo 2015”

Coroczny piknik wędkarski naszego koła 082 „Gryf” Żukowo rozpoczął się w piątek 3 lipca i trwał do niedzieli 5 lipca. Tym razem impreza przyciągnęła naprawę dużo uczestników nie tylko wędkujących ale i kibicujących.

 

Spowodowane to zapewne było pogodą jaka dopisywała nam przez cały czas wspólnych zabaw.    Zbiórka chętnych do wędkowania odbyła się w piątek o godz. 18, po czym zawodnicy po przygotowaniu się ruszyli na wcześniej wylosowane stanowiska, a pozostali uczestnicy pikniku zaczęli biesiadowanie przy grillach oraz zabawy na świeżym powietrzu do bardzo późnych godzin wieczornych.

Po cało nocnych zmaganiach wędkujących, wczesnym rankiem przywitał nas piękny słoneczny poranek, wszyscy zawodnicy i niektórzy kibicujący zebrali się w oczekiwaniu na podsumowanie z nocnych zawodów gruntowych w kategorii Seniorów.

Wyniki:  Zawody nocne gruntowe kat. Senior

1.   Władysław Pilch
2.   Waldemar  Marschk
3.   Marek  Kwidziński
4.   Krzysztof  Wenta
5.   Leon  Kobiela

Po rozstrzygnięciu zawodów gruntowych nastąpiła chwila przerwy na przygotowanie się naszych Juniorów do zawodów spławikowych. Kiedy już wszyscy byli gotowi zaczęły się zawody spławikowe w kat. Junior a wędkarze wędkujący nocą udali się na zasłużony odpoczynek.

Wędkujący młodzicy nie mieli łatwo słońce nie dawało im odsapnąć ale walczyli dzielnie do samego sygnału dźwiękowego z trąby naszego Prezesa.

Wyniki: Zawody spławikowe kat. Junior

1.   Kacper   Damps
2.   Piotr   Pilch
3.   Przemysław   Bigus

Kiedy młodzi adepci wędkarstwa z naszego koła zeszli już z łowiska starsi ich koledzy, ojcowie, dziadkowie i wujowie oraz mamuśki i inni kibice zażywali już kąpieli słonecznych i wodnych na zmianę bo dzień był naprawdę przepiękny. Po rozdaniu posiłków przez naszego kuchmistrza i późniejszym się posileniu wszystkich uczestników tego wspaniałego pikniku, nadszedł czas na zawody rodzinne mogli w nich startować rodziny zgłaszające taką chęć Zabawy i śmiechu było co nie miara wędkowali młodsi, starsi wszyscy razem.

No i oczywiście też po tym podliczono wyniki.

Wyniki: Zawody Rodzinne

1.   Rodzina   Kleisa
2.   Rodzina   Cyman
3.   Rodzina   Pilch
4.   Rodzina   Górlikowskich
5.   Rodzina   Wolf

Oczywiście po zawodach integracji i zabaw nie było końca a przerywnikiem podczas tych przyjemności był konkurs dla dorosłych w strzelaniu z wiatrówki, no i po konkursie dalej wszyscy wrócili do zabawy były tańce i harce na świeżym powietrzy.

No i nadszedł już ostatni dzień naszego spotkania i jak przystało na piknik wędkarski nie mogło się też obyć bez zawodów z kijem w ręku, a mianowicie były to zawody spławikowe w kat. Junior i Senior

Wyniki: Zawody spławikowe kat. Junior, Senior

Junior:

1.   Kacper   Damps
2.   Przemysław   Bigus
3.   Damian   Wolf

Senior:

1.  Andrzej   Majchrzak
2.   Władysław   Pilch
3.   Mirosław   Zimmermann
4.   Karol  Kosater
5.   Leon   Kobiela

Po przygotowaniu wszystkich nagród i pucharów przez naszych organizatorów zaproszono wszystkich wędkarzy oraz wszystkich uczestników pikniku, Na uroczyste wręczanie pucharów i nagród.  Jako pierwszy zabrał głos przedstawiciel firmy „WEGA” z Żukowa producent odzieży roboczej i wędkarskiej, tegoroczny   sponsor jednych z zawodów, podziękował wszystkim startującym w zawodach oraz wręczył puchary. Miał też ze sobą specjalne upominki od firmy „WEGA” dla dwóch pierwszych zawodników z kategorii Junior oraz Senior a były to, ciepły polar oczywiście w barwach moro oraz ocieplana kurtka z przeznaczeniem na wyprawy morskie. Na zakończenie zabrał głos Prezes naszego koła i jeszcze raz podziękował wszystkim uczestnikom oraz organizatorom tej wspaniałej zabawy a w szczególności naszemu długo letniemu koledze Panu Andrzejowi za samozaparcie, organizacje, za ciepłe i zimne posiłki 🙂

I tak dobiegł końca wspólnie spędzony czas z kołem „Gryf” Żukowo.

Dla wszystkich wygranych i dobrze się bawiących pozdrowienia i do następnego razu :):)

Autor Tekstu:Rafał Dzierzgowski || Data dodania: || Opublikowano w kategorii: Bez kategorii