PZW 82 Gryf Żukowo

Relacja z zawodów spławikowych jez. Klasztorne Małe 07.06.2015

 

W niedzielę 07.06.br. wędkarze z koła wędkarskiego „Gryf” Żukowo spotkali się w Kartuzach nad Brzegiem jeziora „Klasztornego Małego”.

 

Chętni do współzawodnictwa zebrali się na zbiórce o godzinie szóstej, była z nas spora grupka dwudziestu sześciu Seniorów i sześciu Juniorów, poranek zapowiadał naprawdę ciepły dzień, delikatnie powiewał wiatr ale ten tym razem tylko pomagał w złapaniu oddechu, w tak gorący poranek.
No i w końcu po przywitaniu się i przypomnieniu regulaminu, zaczęło się losowanie stanowisk i wyjścia wędkarzy na łowisko. Zawody rozpoczęły się o godzinie 7.30 i trwały cztery godziny także każdy miał szanse na wędkować się po uszy. A dzwony Kartuskiego kościoła co pół godziny przypominały jak szybko upływa czas podczas wędkarskiego relaksu  🙂

Zawody te zaliczały się do dwóch konkursów : „”Turniej Trzech Jezior”” sponsorowany przez OKIS – Żukowo oraz do „”Grand Prix”” 2015 koła.
Po zejściu zawodników z łowisk sędziowie zajęli się mierzeniem i warzeniem, większość złowionych ryb to podleszczaki, płotki i jeden linek.
A wygłodniali wędkarze po zawodach spożywali ciepły posiłek, pulpeciki w sosie yyymmm pyszotka 🙂 I wreszcie upragnione:
WYNIKI: Senior
1. Rafał Dzierzgowski 3144 pkt.
2. Waldemar Kleisa 2586 pkt.
3. Tadeusz Burandt 2216 pkt.
4. Mirosław Zimmermann 1542 pkt.
5. Roman Cyman 1532 pkt.

WYNIKI: Junior
1. Wiktor Leśniewski 1282 pkt.
2. Kamil Pionk 1243 pkt.
3. Kacper Damps 722 pkt.

Do zobaczenia na następnym spotkaniu  🙂

Autor Tekstu:Rafał Dzierzgowski || Data dodania: || Opublikowano w kategorii: Bez kategorii