PZW 82 Gryf Żukowo

Zawody Wędkarskie w ramach Żukowskiego „Festiwalu Sportu” 2013

 

Pochmurnego sobotniego poranka 28.09.2013r, odbyły się otwarte zawody wędkarskie rozgrywane w ramach Żukowskiego Festiwalu Sportu.

Zawody były organizowane przez Gok ,Urząd Gminy Żukowo oraz koło wędkarskie „Gryf” Żukowo. Mimo niesprzyjającej pogody frekwencja zawodników nie była taka mała. Zebranie chętnych do uczestnictwa w zawodach odbyło się o godz.8.00 , zawody było rozegrane indywidualnie oraz drużynowo. Oprócz zawodników z koła „Gryf” gościły jeszcze dwie drużyny koła wędkarskiego z Kolbud oraz koło wędkarskie z Redy.

Spotkanie odbywało się w miłej koleżeńskiej atmosferze, chociaż pogoda nie rozpieszczała wszyscy dotrwali dzielnie do końca. Po zakończeniu zawodów zawodnicy chętnie posilili się smaczną grochówką i oczekiwali na ogłoszenie wyników. Chociaż brania ryb były równie pochmurne jak dzisiejsza aura, to puchary ufundowane przez organizatorów poprawiły nastroje wygranym.

Wyniki kategoria drużynowa:

I – miejsce pzw „Gryf” Żukowo
II- miejsce pzw Koło z Kolbud
III- miejsce pzw Koło z Redy

Wyniki kategoria indywidualna:

I -miejsce Berfrand Łukasz
II -miejsce Zimmermann Mirosław
III -miejsce Kobus Bartłomiej

Największa RYBA zawodów Berfrand Łukasz

Zawodnicy oraz Zarząd koła wędkarskiego 082 „Gryf” Żukowo serdecznie dziękują zaprzyjaźnionym kołom za przybycie na zawody oraz organizatorom za ufundowanie pucharów.

Autor Tekstu:Rafał Dzierzgowski || Data dodania: || Opublikowano w kategorii: Bez kategorii