PZW 82 Gryf Żukowo

Mistrzostwa Pod lodowe 82 „Gryf” Żukowo – wyniki

 

W niedzielny ciepły poranek 09.02.2014r.Wędkarze z koła 082 „”Gryf”” Żukowo spotkali się nad jeziorem Brodno Wielkie w miejscowości Ręboszewo aby wspólnie powędkować i powalczyć o tytuł Mistrza koła w wędkarstwie pod lodowym.

O godzinie 8.00 wszyscy stanęli na zbiórce na której przypomniano zasady wędkowania i zachowywania się na lodzie, po krótkim omówieniu tychże czynności nastąpiło losowanie stanowisk ,po losowaniu dwudziestu siedmiu zawodników udało się na skute lodem jezioro. No i zaczęło się wędkowanie, już po godzince okazało się że ciepły poranek powoli zmieniał się w coraz zimniejsze przedpołudnie. Rybki brały po japońsku jako-tako. Byli wędkarze którzy mieli szczęście inni trochę mniejsze, ale po czterogodzinnej zimnej zasiadce na lodzie wszyscy tak samo się spieszyli aby ogrzać się przy gorącym posiłku.

I nareszcie ogłoszenie wyników.

Wyniki:
1. Władysław Pilch 4226 pkt.   Mistrz Koła 082  „Gryf” Żukowo 2014
2. Kazimierz Pionk 3410 pkt.
3. Andrzej Majchszak 2072 pkt.
4. Tomasz Gorlikowski 1984 pkt.
5. Tadeusz Burandt 1830 pkt.

Zwycięzcy odebrali dyplomy i nagrody rzeczowe: wędki,kołowrotki,świder itp.

Na samo zakończenie zawodów losowano nagrodę specjalną, ufundowaną przez Artura Danielka prezesa Wędkarskiego klubu sportowego WKS „”Radunia””. Nagrodą tą był piękny obraz przedstawiający zamarznięte jezioro oraz wędkarzy na nim łowiących. Którą wylosował kol. Klimkowski Marek. Obraz wykonał kolega z naszego koła Pan Zbigniew Leśniewski.

Autor Tekstu:Rafał Dzierzgowski || Data dodania: || Opublikowano w kategorii: Bez kategorii