PZW 82 Gryf Żukowo

82 Gryf Żukowo na zawodach wędkarskich Media 2012 Ostrzyce

 

Dnia 25.08.2012r. Odbyły się XVI zawody wędkarskie 'MEDIA 2012′

miejscem spotkania chętnych do wędkowania odbyło się jak co roku nad pięknym jeziorem Ostrzyckim. Organizatorem tych udanych zawodów jest firma 'Radbur’ z Somonina dzierżawca 11 jezior na kaszubach. W spół organizatorami oraz sponsorami byli między innymi TVP Gdańsk ,radio Gdańsk, Dziennik Bałtycki ,Starostwo Kartuzy oraz Wiceminister rolnictwa i rozwoju wsi.

 

Zbiórka zawodników do wspólnego wędkowania była między godz.7.30 a 8.00 następnie wszyscy udali się na łowiska zawody były rozegrane w dwóch kategoriach: spławik z brzegu oraz spining z łodzi. Pogoda była wyśmienita zachęcała do wędkowania i odpoczynku nad wodą.
Po pięciu godzinach zmagań zawodników nastąpiła zbiórka, ważenie i oglądanie ryb no i wymiana wrażeń z tej przygody. Temu wszystkiemu towarzyszyły poczęstunki w postaci kiełbasek z grilla oraz pieczone ryby z tutejszych jezior, a dla ucha przygrywała ludowa kapela.
Po wręczeniu nagród indywidualnych okazało się, że nikomu z reprezentantów z naszego koła '082GRYF’ Żukowo nie udało się zająć żadnego miejsca na podium.
Ale zaraz potem nastąpiła piękna chwila dla koła 'GRYF’ Żukowo oraz jego reprezentantów uczestniczących w tych zawodach, a mianowicie czterech wędkarzy tworzących grupę zostało ogłoszonych najlepszą grupą w tych zawodach która zdobyła największą liczbę punktów w klasyfikacji zespołowej. Zdobyliśmy piękny puchar dla naszego koła i każdy otrzymał kołowrotek marki 'Dragon’ te śliczne nagrody ufundował i wręczył nam Wiceminister rolnictwa i rozwoju wsi pan Kazimierz Plocke.

Reprezentanci koła 082 'Gryf’ Żukowo dziękują za tak piękne zawody.

Autor Tekstu:Rafał Dzierzgowski || Data dodania: || Opublikowano w kategorii: Bez kategorii