PZW 82 Gryf Żukowo

Relacja z zawodów wędkarskich Koła 82 GRYF Żukowo

W piękny poranek niedzielny 27.maja 2012 r na jeziorze Łapino Górne którego nasze koło jest opiekunem od godziny 7.00 rozpoczęły się zawody wędkarskie koła wędkarskiego 082″Gryf” Żukowo.

Zbiórka uczestników była na 6.00 po krótkiej pogawędce wpisaniu się na listę obecności naliczono 48 chętnych do uczestnictwa w tej liczbie było 13 juniorów z naszego koła. Po wylosowaniu numerka stanowiska do wędkowania i dźwięku z gwizdka naszego prezesa wszyscy udali się na swoje miejsca. Pogoda dopisywała przez całe cztery godziny trwania zawodów.
O godzinie 11.00 nastąpił koniec tej przygody zebraliśmy się znowu w miejscu porannej zbiórki po małym posiłku odbyło się rozdanie nagród i wręczanie dyplomów, na zakończenie tradycyjnie zrobiono pamiątkowe zdjęcie grupowe.

Zarząd koła wraz z uczestnikami zawodów składa podziękowanie za dotowanie tych zawodów przez Urząd Gminy w Żukowie.

Autor Tekstu:Rafał Dzierzgowski || Data dodania: || Opublikowano w kategorii: Bez kategorii