PZW 82 Gryf Żukowo

Relacja z zawodów Wda 2012 o puchar firmy Steico

W sobotę 26 maja 2012r. W miejscowości Czarna Woda odbyły się towarzyskie zawody spinningowe ” WDA 2012″ o puchar firmy „STEICO” z Czarnej Wody.

Trzeba było wstać jeszcze przed świtem ponieważ zbiórka była o 5.00 ale jak było widać po nastrojach uczestników nikomu poranny spacer nie przeszkadzał i wszyscy się zebrali jeszcze przed wyznaczoną godziną. Zaraz po rozprowadzeniu i ogłoszeniu regulaminu zawodów o 5.30 zawodnicy ruszyli na łowisko jedni wsiedli w samochody i udali się na swoje ulubione tereny inni poszli w górę lub w dół rzeki jedno jest pewne wszyscy mieli niepowtarzalne, niezapomniane na wieki doznania z wędkowania ponieważ rzeka Wda jest tak malownicza i urocza że nie sposób się jej oprzeć.
Po godzinie 10.30 już wszyscy zawodnicy stawili się ze swoimi zdobyczami a było ich naprawdę sporo, a brań wyjętych i nie wyjętych było NAPRAWDE DUŻO !! także zabawy zapewne nikomu nie brakowało , nasze kochane kropeczki tym razem spisały się na medal były też okonki ale prawdziwą furorę zrobiły płotki złowione na paprocha.

Czas na tak upragnione wyniki.
I- miejsce zawodnik z Tczewa
II- miejsce zawodnik z Czarnej Wody
III- miejsce zawodnik z Czarnej Wody
IV- miejsce zawodnik z Czarnej Wody
V- miejsce zawodnik z 082 „GRYF ŻUKOWO” Łukasz Kitowski
VI- miejsce zawodnik z Czarnej Wody

Autor Tekstu:Rafał Dzierzgowski || Data dodania: || Opublikowano w kategorii: Bez kategorii